26 Haziran 2017 Pazartesi

Kızlık zarı dikimi ücreti

0212 227 5519 dan veya WhatsApp 0532 221 3007 Kalıcı flep, çift kat flep, 1 haftalık veya 2 haftalık geçici dikim, vajina daraltmalı kızlık zarı dikimi, labioplasti ve diğer genital estetik ameliyat ücretlerimiz için fiyat listesi isteyebilirsiniz. Tamam kafanız karışmasın birçok kızlık zarı dikim çeşidi uyguluyorum, ayrıca bu himenoplasti ameliyatlarını vajinoplasti ve/veya labioplasti gibi başka ganital iyileştirme ameliyatları ile kombine edebiliyorum, tabi hepsinin size maliyeti farklı olacaktır ama üzülmeyin olması gerekenin üzerinde pahalı fiyatları etik dışı buluyorum, birde üstüne nakit ödemeleri şartı ile öğrenci indirimi bile yapıyorum.

Makalemin başındaki zar diktirme ile alakalı farklı ameliyatlardan hangisinin size uygun olacağı ve bütçenize yani cüzdanıza hangisinin zarar vermeyeceğini seçerken ameliyat için geldiğinde aynı seansta gerçekleştirdiğim kızlık zarı muayenesi esnasında size fikir veriyorum, tabiki buraya gelirken kafanızda çeşitli seçimlerde oluyor, mesela vajina genişlemesi hissedenler flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile birlikte vajina daraltmada istiyorlar ve ona göre para ayarlıyorlar, yada gerdek gecesinde kızlık zarının zor yırtılmasını isteyenler çift kat flep tercih ediyorlar, genital dudak sarkması, şekil bozukluğu ve asimetri sorunu olanlar labioplasti ameliyatınıda aynı anda yaptırma taraftarıdırlar.

Kızlık zarı dikimi fiyatlarının kaç para olduğunu buraya yazmak kurallara aykırı oluyor, site başlığının altındaki iletişim numaralarımızı arayarak veya WhatsApp üzerinden fiyat alabilirsiniz ama şu kadarını söyleyeyim, en düşük maaşla bile çalışıyor olsanız iki maaşınızdan daha az bir miktara bu problemi çözebilirsiniz.

3 yorum:

  1. Hocam dikimden hmn sonra su tuttum bişey olurmu

    YanıtlaSil
  2. Hocam 12 yaşında bir kızım var bir aptallık yapmış ve bir parmağını vajinasının içine sokmuş sonra kan geldi sizce tek parmakla bozulur mu

    YanıtlaSil
  3. Hocam cevap bekliyorum hocam cevap bekliyorum

    YanıtlaSil