Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya

 Kızlık zarı dikimi yorumları, kürtaj yorumları, vajina daraltma ameliyatı yorumları, hasta yorumları

Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya ( 0212 227 5519 dan arayabilir, ayrıca WhatsApp 0532 221 3007 ) online destek sitelerine hoşgeldiniz, bu sayfalardan canlı destek alabilirsiniz, kızlık zarı bozulması, kızlık zarı dikimi, kızlık zarı muayenesi, vajina daraltma ameliyatları, labioplasti yani dudak küçültme ameliyatları, hamilelik belirtileri, gebe kalma ihtimalleri, kürtaj ve kürtaj sonrası gibi konularda yardım alabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, fiyat , muayene veya ameliyat için randevu alabilirsiniz, hasta yorumlarını okuyabilirsiniz, aşağıdaki linke tıklayarak direkt doktora yani bana yorum şeklinde soru gönderebilirsiniz, takma isim kullanmanızda bir sakınca yok, email girmeseniz bile olur, tüm soru ve yorumlar direkt cep telefonu ekranıma düşüyor ve birkaç dakika içinde yanıt yazabiliyorum.

Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya 0212 227 5519 - 0532 221 3007 WhatsApp İncirli Cad No 9 Bakırköy İstanbul


Konular

Daha fazla göster

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı bozulması nasıl olur ?

Vajina Daraltma Ameliyatı Vajinoplasti

Kızlık zarı bozulduktan sonra

Kızlık zarı kanaması

Kalıcı kızlık zarı dikiminde güncel yaklaşımlar

Gebelik Sonlandırma Vakum Kürtaj

Kürtaj fiyatları

Kızlık zarı anatomik yapısı

Kızlık zarı çok acır mı ?

Kızlık zarı bozulması kanama

Önemli Yasal Uyarı

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya özel hekimlik bilgilendirme web site adresi https://www.drturgaykarakaya.com 'dur. Bu adresin dışındaki farklı web adresleri hekimin bilgisi ve sorumluluğu dışındadır. Hizmet verdiği adres Zuhuratbaba mahallesi, İncirli Caddesi No 9 Kat 2 Bakırköy İstanbul'dur. Bu resmi web sitesi adresi veya başka fiziki adreslerde şube veya hizmet noktası bulunmamaktadır. Hekimlik tabela ad ve adresinin kullanıldığı farklı web sitelerindeki bilgilere itibar etmeyiniz. İnternetteki birçok bilginin kopyalanıp yeniden yayınlanması çok kolay olduğu için sadece resmi alan adındaki içerikleri dikkate almanız önemle rica olunur.

2- Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

3- Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

4- Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.