Kayıtlar

kızlık zarı bozulmadan kürtaj yapılabilir mi etiketine sahip yayınlar gösteriliyor

Kızlık zarı bozulmadan kürtaj yapılabilir mi ?

Bakire bayanlar sürtünme yolu ile boşalma olmasa bile zevk suyu ile hamile kalabiliyorlar, bu durumda gündeme gelen kızlık zarı bozulmadan kürtaj yapılabilir mi konusunu derinlemesine incelemeden önce tüm illerden birçok hastanın bu konu hakkında sorduğu, kızlık zarı bozulmadan kürtaj olunur mu, hangi doktorlar yapabilir, kızlık zarı bozulmadan kürtaj yapılır mı, bozulsa bile aynı seansta geri dikilebilir mi, kızlık zarı bozulmadan kürtaj olur mu, bakireyken gebe kalanlar hangi yolu izlemelidir, kızlık zarı bozulmadan boşalabilir mi, bakirelerin orgazmı nasıl olur, kızlık zarı bozulmadan hamile kalınabilir mi, zevk suyu ile gebe kalınır mı, kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı haydar dümen yorumları nelerdir, kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı uzman tv videosunda nasıldır, kızlık zarı bozulmadan hamile kalma oranı yüzde kaçtır? Gibi sorularada yanıt veriyoruz.

Öncelikle himen yani kızlık zarı üzerinde en az bir adet adet geçiş deliği olduğunu söyleyerek açıklamalarımıza baş…

Konular

Daha fazla göster

Önemli Yasal Uyarı

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya özel hekimlik bilgilendirme web site adresi https://www.drturgaykarakaya.com 'dur. Bu adresin dışındaki farklı web adresleri hekimin bilgisi ve sorumluluğu dışındadır. Hizmet verdiği adres Zuhuratbaba mahallesi, İncirli Caddesi No 9 Kat 2 Bakırköy İstanbul'dur. Bu resmi web sitesi adresi veya başka fiziki adreslerde şube veya hizmet noktası bulunmamaktadır. Hekimlik tabela ad ve adresinin kullanıldığı farklı web sitelerindeki bilgilere itibar etmeyiniz. İnternetteki birçok bilginin kopyalanıp yeniden yayınlanması çok kolay olduğu için sadece resmi alan adındaki içerikleri dikkate almanız önemle rica olunur.

2- Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

3- Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

4- Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.