Kızlık zarı bozulması kanama

Kızlık zarı bozulması kanama
Bakire bayanlarda kızlık zarı bozulması kanama hangi sonuca işaret eder, ilk cinsel temasta vajinaya giriş olmasa bile kanama geldi ise kızlık zarı bozulmuş mudur ? Bekaret bozulmasındaki kızlık zarı kanı ile adet kanı arasında ne fark vardır ? Yırtılan kızlık zarından gelen kan ne renktir, cinsel ilişkiden saatler sonra kan gelmesi neye delalettir, kızlık zarı bozulduğunda kanama dışında ağrı veya acı olabilir mi ? Dikilmiş kızlık zarı bozulduğunda gelen kan ile normal bakirelerden gelen kan aynı mıdır, kızlık zarı bozulduktan ne kadar sonra kızlık zarı dikimi yapılabilir, bakirelik zarı yırtıldıktan sonra defalarca cinsel ilişkiye girmiş olmak kızlık zarını diktirmeye engel teşkil eder mi, 2019 senesi için kızlık zarı dikimi fiyatları kaç paradan başlar ? Gibi bakirelik ve zar diktirme ile ilgili suallerinize bu yazımızda yanıt bulma ihtimaliniz yüksektir.

======
Op. Dr. Turgay Karakaya'ya soru sor veya cepten ara : WhatsApp 0532 221 3007 , Hakkında yazılan yorumları oku , forumlarda geçen yorumlar bak , adresini haritada gör , muayenehanesini ara : 0212 227 5519 , Kızlık zarı bozulmasını forumlarda araştır.
======

Kızlık zarı bozulması belirtileri

 Önemli bilgilerle yazımızı süslemek gerekirse kızlık zarı kanaması ne kadar sürer sorusuna öncelikle yanıt vermek lazımdır, bozulan himenden gelen bakirelik kanı genellikle birkaç dakika sürer, ama kızlık zarı şeklinize bağlı olarak birkaç saniye ile birkaç gün arasında değişen sürelerde kanama olma ihtimalide vardır, kızlık zarı bozulma belirtileri arasında ciddiye alınacak tek bulgu kızlık zarı kanamasıdır, zira sürtünme yolu ile bile kan geldi ise büyük ihtimal bekaret bozulması ile ilişkilidir, kitabi bilgi olarak kızlık zarı kanaması rengi açık kırmızı veya pembe olarak tanımlanır, ama farklı cinsel pozisyonlarda bekaret kanı vajina haznesine akacağı için dikey pozisyona geçildiğinde koyu renkli bir kanama olarak karşınıza çıkabilir, şaşırmayın.

Kızlık zarı kanaması

 Bazı erkekler zardan gelen kanamanım miktarına önem veriyor olduğu için kızlık zarı bozulduğunda ne kadar kan gelir sorusunu yöneltiyorlar, yine kızlık zarı çeşidiniz buradada önemli rol oynuyor, bazı hanımlarda birkaç damla kadar az, bazılarında ise bol miktarda kızlık zarı kanaması gelebilir. Peki cinsel yaşamın başlangıcında kızlık zarı bozulduktan sonra ne zaman ilişkiye girilir sorusuna kesin bir yanıt vermek zordur, genelde kızlık zarı kanaması durduktan sonra birçok çift ilişkiye devam eder, enfeksiyon çok sık rastlanmaz. Bu durumda kızlık zarı yırtılması nasıl anlaşılır dersiniz, zaten vajinaya erkek cinsel organı veya başka bir cisim sokulduğunda genelde kızlık zarı yırtılır ve kan gelir, bu belirti %80 i aşan oranda bakireliğin sona erdiğini gösterir. Size saçma gelecek ama kızlık zarı bozulduktan sonra vücuttaki değişikliklerin sorulmadığı gün geçmiyor, bakirelikten kadınlığa geçildiğinde genç bayanın serpildiğini, kalçalarının genişlediğini düşünenler çok oluyor ama bu doğru değildir, bekaretini bozulmuş bayanlarda somatik değişiklik olmaz. Son olarakta kızlık zarı sürtünmeyle bozulur mu sualini evet olabilir diyerek yanıtlayabiliriz.

 Yukarıdaki bilgileri toparlarsak kızlık zarı kanaması tama yakın ihtimal ile bekaretin bozulduğunu anlatan temel bir belirtidir, ilk cinsel ilişkide ortaya çıkar, sonraki seksuel temaslarda kan gelirse bu genelde kızlık zarı kanı değil rahim ağızı kanamasıdır.


ANA SAYFAYA DÖN 

JİN. OP. DR. TURGAY KARAKAYA ÖZGEÇMİŞ

DİPLOMA VE UZMANLIK BELGESİ

ADRES VE HARİTADA KONUM

MUAYENEHANE FOTOĞRAFLARI  

DOKTORA CANLI SORU SOR MESAJLAŞ

TELEFONLA ARAYIN ( 24 saat )

WHATSAPP'TAN YAZIN ( 24 saat )

VAJİNA DARALTMA AMELİYATI - VAJİNOPLASTİ

GENİTAL DUDAK KÜÇÜLTME AMELİYATI - LABİOPLASTİ

KIZLIK ZARI MUAYENESİ

** KIZLIK ZARI DİKİMİ  **

KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ FLEP YÖNTEMİ

ÇİFT KAT FLEP YÖNTEMİ

GEÇİCİ KIZLIK ZARI DİKİMİ

GEBELİK SONLANDIRMA - KÜRTAJ

GENİTAL SİĞİL TEDAVİSİ - HPV KONDİLOMA

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Site kuralları ve yasal uyarılar

Konular

Daha fazla göster

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi - Himenoplasti

Vajina Daraltma Ameliyatı Vajinoplasti

Labioplasti ( Genital Dudak Küçültme ) ameliyatı

İstanbul'da kürtaj fiyatları neye göre belirleniyor ?

Jinekolog Dr. Turgay Karakaya Özgeçmiş

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi

Çift kat flep yöntemi ile tek kat flep arasında ne fark vardır ?

Vajinadan gaz çıkması ne anlama gelir ?

Lazerle vajina daraltma yaptıranlar memnun mu ?

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Önemli Yasal Uyarı

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni

Kişisel Veri Sahibi Tarafından Veri Sorumlusuna Yapılacak Başvurular için jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com a email atınız.

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya özel hekimlik bilgilendirme web site adresi https://www.drturgaykarakaya.com 'dur. Bu adresin dışındaki farklı web adresleri hekimin bilgisi ve sorumluluğu dışındadır. Hizmet verdiği adres Zuhuratbaba mahallesi, İncirli Caddesi No 9 Kat 2 Bakırköy İstanbul'dur. Bu resmi web sitesi adresi veya başka fiziki adreslerde şube veya hizmet noktası bulunmamaktadır. Hekimlik tabela ad ve adresinin kullanıldığı farklı web sitelerindeki bilgilere itibar etmeyiniz. İnternetteki birçok bilginin kopyalanıp yeniden yayınlanması çok kolay olduğu için sadece resmi alan adındaki içerikleri dikkate almanız önemle rica olunur.

2- Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

3- Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

4- Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.