Kızlık zarı bozulması kanama

Kızlık zarı bozulması kanama
Bakire bayanlarda kızlık zarı bozulması kanama hangi sonuca işaret eder, ilk cinsel temasta vajinaya giriş olmasa bile kanama geldi ise kızlık zarı bozulmuş mudur ? Bekaret bozulmasındaki kızlık zarı kanı ile adet kanı arasında ne fark vardır ? Yırtılan kızlık zarından gelen kan ne renktir, cinsel ilişkiden saatler sonra kan gelmesi neye delalettir, kızlık zarı bozulduğunda kanama dışında ağrı veya acı olabilir mi ? Dikilmiş kızlık zarı bozulduğunda gelen kan ile normal bakirelerden gelen kan aynı mıdır, kızlık zarı bozulduktan ne kadar sonra kızlık zarı dikimi yapılabilir, bakirelik zarı yırtıldıktan sonra defalarca cinsel ilişkiye girmiş olmak kızlık zarını diktirmeye engel teşkil eder mi, 2019 senesi için kızlık zarı dikimi fiyatları kaç paradan başlar ? Gibi bakirelik ve zar diktirme ile ilgili suallerinize bu yazımızda yanıt bulma ihtimaliniz yüksektir.

Kızlık zarı bozulması belirtileri

 Önemli bilgilerle yazımızı süslemek gerekirse kızlık zarı kanaması ne kadar sürer sorusuna öncelikle yanıt vermek lazımdır, bozulan himenden gelen bakirelik kanı genellikle birkaç dakika sürer, ama kızlık zarı şeklinize bağlı olarak birkaç saniye ile birkaç gün arasında değişen sürelerde kanama olma ihtimalide vardır, kızlık zarı bozulma belirtileri arasında ciddiye alınacak tek bulgu kızlık zarı kanamasıdır, zira sürtünme yolu ile bile kan geldi ise büyük ihtimal bekaret bozulması ile ilişkilidir, kitabi bilgi olarak kızlık zarı kanaması rengi açık kırmızı veya pembe olarak tanımlanır, ama farklı cinsel pozisyonlarda bekaret kanı vajina haznesine akacağı için dikey pozisyona geçildiğinde koyu renkli bir kanama olarak karşınıza çıkabilir, şaşırmayın.

Kızlık zarı kanaması

 Bazı erkekler zardan gelen kanamanım miktarına önem veriyor olduğu için kızlık zarı bozulduğunda ne kadar kan gelir sorusunu yöneltiyorlar, yine kızlık zarı çeşidiniz buradada önemli rol oynuyor, bazı hanımlarda birkaç damla kadar az, bazılarında ise bol miktarda kızlık zarı kanaması gelebilir. Peki cinsel yaşamın başlangıcında kızlık zarı bozulduktan sonra ne zaman ilişkiye girilir sorusuna kesin bir yanıt vermek zordur, genelde kızlık zarı kanaması durduktan sonra birçok çift ilişkiye devam eder, enfeksiyon çok sık rastlanmaz. Bu durumda kızlık zarı yırtılması nasıl anlaşılır dersiniz, zaten vajinaya erkek cinsel organı veya başka bir cisim sokulduğunda genelde kızlık zarı yırtılır ve kan gelir, bu belirti %80 i aşan oranda bakireliğin sona erdiğini gösterir. Size saçma gelecek ama kızlık zarı bozulduktan sonra vücuttaki değişikliklerin sorulmadığı gün geçmiyor, bakirelikten kadınlığa geçildiğinde genç bayanın serpildiğini, kalçalarının genişlediğini düşünenler çok oluyor ama bu doğru değildir, bekaretini bozulmuş bayanlarda somatik değişiklik olmaz. Son olarakta kızlık zarı sürtünmeyle bozulur mu sualini evet olabilir diyerek yanıtlayabiliriz.

 Yukarıdaki bilgileri toparlarsak kızlık zarı kanaması tama yakın ihtimal ile bekaretin bozulduğunu anlatan temel bir belirtidir, ilk cinsel ilişkide ortaya çıkar, sonraki seksuel temaslarda kan gelirse bu genelde kızlık zarı kanı değil rahim ağızı kanamasıdır.

Site kuralları ve yasal uyarılar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarı bozulduktan sonra

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019

Soru Sor ( Gizli Kalır )

Ad

E-posta *

Mesaj *