Çift kat flep yöntemi

Çİft kat flep yöntemi
2000 li yıllardan itibaren ameliyat tecrübeleri ile geliştirilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi operasyonlarında isteğe bağlı olarak ilk gece deneyimini destekleme amaçlı cinsel ilişkide daha zor yırtılan bir himen talebi oluşmaya başladı. Bu durumda tanım olarak normal şartlarda yapılan flep yöntemi ameliyatında sağ ve sol vajina duvarlarından çift kat flep tabaka kaldırılacak yapılan himenoplasti ameliyatlarına çift kat flep yöntemi denir. İnternette çift kat flep yöntemi yaptıranlar veya bu ameliyatı araştıranların yorumlarını incelemek işinize yarayabilir bu konuda size bağımsız anomin blog sitelerden çift kat flep yöntemi yorumları linkini tavsiye edebiliriz. Tıkladığınızda bizimle akalası olmayan başka bir site açılır.

======
Op. Dr. Turgay Karakaya'ya soru sor veya cepten ara : WhatsApp 0532 221 3007 , Hakkında yazılan yorumları oku , forumlarda geçen ebasko kızlık zarı dikimi yorumlarına bak , adresini haritada gör , muayenehanesini ara : 0212 227 5519
======

Çift kat flep yönteminin nasıl yapıldığı ve özellikleri

 1. Ameliyatla aynı seansta yapılmakta olan kızlık zarı muayenesinde bekaretin bozulduğundan emin olunur ve ameliyat planı hastaya anlatılır.
 2. Muayene sonrası ameliyata başlamak için vajina girişine lokal anestezik ilaç zerkedilir. 
 3. Birkaç dakika beklenerek vajinanın tamamen uyuşması sağlanır. Böylece ağrısız ve acısız bir operasyon ortamı sağlanır.
 4. Vajina duvarlarından sağ ve sol taraftan orijinal kızlık zarı ile aynı kalınlıkta flep tabakalar kaldırılır ve bu doku parçalarının yarısı vajina duvarında sabit bırakılarak kan damarlarının vajinal dolaşım sisteminden beslenmeye devam etmesine izin verilir. Serbest uçlar ayrı ayrı karşılık gelen flep tabaklarla birbirine dikilir ve uygun boyutta adet kanı geçiş aralığı bırakılır.
 5. Ameliyat yaklaşık yarım saat sürer. Sonrasında hasta yüryüp gidebilir, aynı gün iş hayatına devam edebilir. Toplam iyileşme 1 ay sürer.

Çift kat flep yöntemi ile tek kat flep arasında ne fark vardır ?

Sonuç açısından bir fark yoktur, her iki metoddada ilk cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması ortaya çıkar, çift kat flep yönteminde cinsel ilişkide kızlık zarının yırtılması daha zor olur ve daha fazla acı verir, tek fark budur.

Çift kat flep yöntemi fiyatları

Jinekologlar çift kat flep yöntemi ücretlerini kendi kriterlerine göre belirlerler, belli bir fiyat rayici yoktur. Yapılan ameliyatta hastanın vajinal durumu genellikle çift kat flep yöntemi fiyatını etkilemez. Fiyat bilgileri açık olarak web sitelerine yazılamaz, ama telefon, kısa mesaj veya whatsapp gibi kişisel iletişim araçları üzerinden birebir fiyat almak mümkündür.

======
Op. Dr. Turgay Karakaya'ya soru sor veya cepten ara : WhatsApp 0532 221 3007 , Hakkında yazılan yorumları oku , forumlarda geçen ebasko kızlık zarı dikimi yorumlarına bak , adresini haritada gör , muayenehanesini ara : 0212 227 5519
======

Çift kat flep yöntemi kızlık zarı dikimi yorumları

Çift kat flep yöntemi kızlık zarı dikimi ameliyatlarına karar verirken daha önce bu ameliyatı yaptırmış başka hastaların görüşlerini almak önemli olabilir. Bu durumda yapılan ameliyatın sosyal hayattaki yeri mahrem olduğu için insanlar kendi çevrelerinden fikir almakta zorluk çekerler ve çift kat flep yöntemi kızlık zarı dikimi yorumlarına başvururlar. Bu konuda doktorların hasta yorumlarını kendi sayfalarında yayınlaması etik dışı bulunmuştur. Ama anonim forum ve blog siteleri için bu linke tıklayarak kızlık zarı dikimi yorumlarını okumanızda veya kızlık zarı diktirip iyi sonuç alanlara bak ebasko forumunu incelemenizde sakınca yoktur. ( Farklı bir site açılacak, site kuralları sayfasına göz atınız )

ANA SAYFAYA DÖN 

JİN. OP. DR. TURGAY KARAKAYA ÖZGEÇMİŞ

DİPLOMA VE UZMANLIK BELGESİ

ADRES VE HARİTADA KONUM

MUAYENEHANE FOTOĞRAFLARI 

DOKTORA CANLI SORU SOR MESAJLAŞ

TELEFONLA ARAYIN ( 24 saat )

WHATSAPP'TAN YAZIN ( 24 saat )

VAJİNA DARALTMA AMELİYATI - VAJİNOPLASTİ
GENİTAL DUDAK KÜÇÜLTME AMELİYATI - LABİOPLASTİ
KIZLIK ZARI MUAYENESİ
** KIZLIK ZARI DİKİMİ  **
KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ FLEP YÖNTEMİ
ÇİFT KAT FLEP YÖNTEMİ
GEÇİCİ KIZLIK ZARI DİKİMİ
GEBELİK SONLANDIRMA - KÜRTAJ
GENİTAL SİĞİL TEDAVİSİ - HPV KONDİLOMA
YASAL UYARILAR VE SİTE KURALLARI
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Yorumlar

 1. Adsız15:42

  Merhabalar bikaç soru sorabilir miyim? Çift kat flep kızlık zarı dikimi için fiyat öğrenebilir miyim. - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Çift Kat Flep + Vajina Daraltma + Dudak Küçültme. Bunları yaptırdım peki süresi ne kadar? Yaptırdıktan sonra yan etkisi
  Enfeksiyon Falan Kötü yönleri oluyo mu Çok kararsızım aslında bizim burdaki mersinde doktorlara sorduk çok iyi biyer olması lazım dendi çünkü merdiven altı denilen yerlerde çok oluyomuş kandıranlar

  YanıtlaSil
 2. Adsız14:45

  yeriniz bakır köyde degilmi? ben çift kat flep yöntemi kızlık zarı dikimi için bilgi istyrm
  1 ay sonra gelmek istyrm randevu gerekiyrmu acaba

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

merhaba, tıbbi etik kurallar gereği doktorunuz yorumlara cevap yazmıyor, fakat merak ettiklerinizi veya tecrübelerinizi bu sayfaya yorum olarak yazabilirsiniz, başka ziyaretçiler tecrübeleri çerçevesinde size cevap yazabilir, veya sizin bir başınızdan benzer bir olay geçti ise paylaşım yapabilirsiniz, lütfen paylaşımlarınızda anonim seçeneği işaretleyiniz. Doktorla direkt birebir iletişim için 0212 227 5519 veya 0532 221 3007 WhatsApp kullanabilirsiniz.

Konular

Daha fazla göster

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi - Himenoplasti

Vajina Daraltma Ameliyatı Vajinoplasti

Labioplasti ( Genital Dudak Küçültme ) ameliyatı

İstanbul'da kürtaj fiyatları neye göre belirleniyor ?

Jinekolog Dr. Turgay Karakaya Özgeçmiş

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi

Çift kat flep yöntemi ile tek kat flep arasında ne fark vardır ?

Vajinadan gaz çıkması ne anlama gelir ?

Lazerle vajina daraltma yaptıranlar memnun mu ?

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Önemli Yasal Uyarı

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni

Kişisel Veri Sahibi Tarafından Veri Sorumlusuna Yapılacak Başvurular için jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com a email atınız.

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya özel hekimlik bilgilendirme web site adresi https://www.drturgaykarakaya.com 'dur. Bu adresin dışındaki farklı web adresleri hekimin bilgisi ve sorumluluğu dışındadır. Hizmet verdiği adres Zuhuratbaba mahallesi, İncirli Caddesi No 9 Kat 2 Bakırköy İstanbul'dur. Bu resmi web sitesi adresi veya başka fiziki adreslerde şube veya hizmet noktası bulunmamaktadır. Hekimlik tabela ad ve adresinin kullanıldığı farklı web sitelerindeki bilgilere itibar etmeyiniz. İnternetteki birçok bilginin kopyalanıp yeniden yayınlanması çok kolay olduğu için sadece resmi alan adındaki içerikleri dikkate almanız önemle rica olunur.

2- Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

3- Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

4- Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.