Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi
Kadınlarda kızlık zarının kalıcı olarak dikilmesi bir sonraki cinsel ilişkiye kadar bekaret sağlayarak yeniden ilk gece deneyimi yaşatması açısından flep yöntemi bekaretin geri kazanılmasına yönelik ameliyatların tepesine altın harflerle yazılmış durumdadır. 2000 li yıllardan önce pek bilinmez iken bu konuda ihtiyaç hisseden genç bayanların ilk olarak düşündükleri operasyon modeli olmayı başarmıştır. Görünüş olarak yarım saatten az süren bir küçük cerrahi müdahale olmasına rağmen hastaların ameliyattan beklentilerinin aşırı yüksek olması sebebi ile birçok doktorun yapmayı tercih etmediği bir ameliyattır. Bunun sebebide toplumun bekarete verdiği önemin derecesiyle açıklanabilir. Bu ameliyatlarda hastaların sonuç garantisi talepleri her fırsatta dile getirilir ama tıpta hiçbir tedavi yöntemine %100 garanti verilemez, daima artı veya eksi olasılıklar çerçevesinde sonuç beklentileri oluşur. Yarına canlı çıkacağımızın bile garanti olmadığı bu ölümlü dünyaya bu ameliyat için en azından doğuştan bakire bayanların gerdek gecesinde kızlık zarı kanama ihtimaline benzer bir başarı oranı vermek çoğu hastayı tatmin edecektir. İnternette işinize yarayacak kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi yaptıranların veya bu ameliyatı araştıranların mesajları için bağımsız anonim blog sitelerden kalıcı kızlık zarı dikimi yorumları linkini tavsiye edebiliriz. Tıkladığınızda bizimle alakası olmayan farklı bir site açılır.

======
Op. Dr. Turgay Karakaya'ya soru sor veya cepten ara : WhatsApp 0532 221 3007 , Hakkında yazılan yorumları oku , forumlarda geçen kızlık zarı dikimi yorumlara bak ebasko  , adresini haritada gör , muayenehanesini ara : 0212 227 5519
======

Kalıcı kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığı ve özellikleri

 1. Kalıcı kızlık zarı dikiminde fiziki bir ön şart yoktur, kızlık zarı bozulması uzun yıllar öncede bozulmuş olsa, yoğun ve birden fazla kişi ile cinsellik yaşanmışta olsa, hatta kürtaj, normal doğum gibi olaylar bile baştan geçmiş olsa yinede kalıcı kızlık zarı dikimi yapılabilir. Bunun dışında önceden esnek kızlık zarına sahip olmak, ilk ilişkide hiç kızlık zarı kanaması yaşamamak gibi durumlarda flep yöntemine engel değildir, ameliyat başarı oranı diğer hastalarla aynıdır.
 2. Yasal açıdanda kısıtlayan herhangi bir unsur yoktur, 18 yaş ve üzeri iseniz hiçbir kurum veya kişiden izin almadan bu ameliyatı yaptırabilirsiniz. 
 3. Adet durumu bu ameliyatı etkilemez, adet öncesi, adet sonrası, hatta adetli iken bile bu ameliyatı yaptırabilirsiniz. Operasyon sonrası adet görüyor olmanız dikişlere zarar vermez.
 4. Ameliyata başlamadan önce jinekolog hastaya kızlık zarı muayenesi yapar, bekaretin gerçekten bozulmuş olduğuna emin olarak ameliyata girer. Kızlık testide denilen bu işlem genelde ameliyatla aynı seansta yapılır.
 5. Kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatı lokal anestezi ile yapılır, başlamadan önce kılcal iğne ile vajina girişine lokal anestezik ilaç zerkedilir. Birkaç dakika uyuşması beklenir ve ağrısız operasyondan emin olununca işleme başlanır. Yaklaşık 25 dakika süren flep yöntemi ameliyatında vajina duvarlarından incecik tabakaları şeklinde karşılıklı mukoza flepleri oluşturulur. Bunların içinden vajina duvarından kaynak alan aktif kan damarları geçmektedir. İlişkide yırtılacak olan bu yeni himen tabakasından geçen damarlar parçalanacağı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkacaktır. Sağ ve sol flepler birleştirilirken adet kanı geçişine izin verecek kadar genelde parmak çevresi boyutunda bir boşluk bırakılır.
 6. Kalıcı himenoplasti tamamlanınca hasta masadan kalkarak yürüyüp gidebilir. Aynı gün iş hayatına devam edebilir, veya uzak memleketlere uçakla veya otobüsle, özel araçla seyahat edebilir.
 7. Kızlık zarı dikimi sonrası ilk 1 ay süre ile ağır spor yapmak, koşmak, zıplamak, yüzmek, ata veya bisiklete binmek sakıncalıdır, 1 aydan sonra bu aktivitelerin yapılmasında sakınca olmaz. 
 8. Kızlık zarı diktirdiğinizde toplam iyileşme 1 ay sürer, sonrasında cinsel ilişkiye ne zaman isterseniz girebilirsiniz, hatta yıllar sonra bile.
 9. Ameliyat sonrası ilk 3 gün ağızdan antibiotik ve ağrı kesici ilaç verilir. İlk 1 ay süre ile antiseptik sprey günde 2 kez ameliyat bölgesine püskürtülür. Büyük abdest bozduktan sonrada yine bu sprey kullanılır. 
 10. Kalıcı kızlık zarı dikimi iyileşme süresi 1 ay olduğu için jinekolog hastayı 1 ay sonra kontrole çağırır, yeni kızlık zarını kontrol eder, herşey yolunda ise artık yeniden kontrole gerek olmaz. Özellikle düğünden birkaç gün önce zorunlu kontrol kesinlikle yoktur.
 11. İlk bir aylık iyileşme döneminde çeşitli sebeplerle dikişlerin tutmaması, dikişlerin atması, dikişlerin enfeksiyona uğraması gibi istenmeyen sonuçlar yaklaşık %2 olasılıkla başa gelir. Yani 50 hastadan birinde dikişler tutmaz. Bu durumda jinekolog ücretsiz olarak yeniden dikim yapar ve 1 ay sonra yeniden kontrol söz konusu olur. 

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları

Jinekologlar tüm cerrahi girişimlerde olduğu gibi kalıcı zar dikimi flep yöntemi ücretlerinide kendileri belirler, her doktor farklı bir fiyat söyleyebilir. Bu konuda üzerinde anlaşmaya varılmış bir rakam yoktur. Kalıcı kızlık zarı dikimi ile birlikte vajina daraltma ve/veya labioplasti gibi ilave ameliyatlarda olacaksa standart flep yöntemi fiyatı doğal olarak artacaktır. Web sitelerine açık olarak fiyat bilgisi yazılmaz, ancak telefon, kısa mesaj veya whatsapp gibi kişisel iletişim araçları ile birebir fiyat alabilirsiniz.

======
Op. Dr. Turgay Karakaya'ya soru sor veya cepten ara : WhatsApp 0532 221 3007 , Hakkında yazılan yorumları oku , forumlarda geçen kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına bak ebasko forum  , adresini haritada gör , muayenehanesini ara : 0212 227 5519
======

Kalıcı kızlık zarı dikimi yorumları

Kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatlarına karar verirken daha önce bu ameliyatı yaptırmış başka hastaların görüşlerini almak önemli olabilir. Bu durumda yapılan ameliyatın sosyal hayattaki yeri mahrem olduğu için insanlar kendi çevrelerinden fikir almakta zorluk çekerler ve kalıcı kızlık zarı dikimi yorumlarına başvururlar. Bu konuda doktorların hasta yorumlarını kendi sayfalarında yayınlaması etik dışı bulunmuştur. Ama anonim forum ve blog siteleri için bu linke tıklayarak kızlık zarı dikimi yorumlarını okumanızda veya kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları ebasko  forumunu incelemenizde sakınca yoktur. ( Farklı bir site açılacak, site kuralları sayfasına göz atınız )

ANA SAYFAYA DÖN 

JİN. OP. DR. TURGAY KARAKAYA ÖZGEÇMİŞ

DİPLOMA VE UZMANLIK BELGESİ

ADRES VE HARİTADA KONUM

MUAYENEHANE FOTOĞRAFLARI 

DOKTORA CANLI SORU SOR MESAJLAŞ

TELEFONLA ARAYIN ( 24 saat )

WHATSAPP'TAN YAZIN ( 24 saat )

VAJİNA DARALTMA AMELİYATI - VAJİNOPLASTİ
GENİTAL DUDAK KÜÇÜLTME AMELİYATI - LABİOPLASTİ
KIZLIK ZARI MUAYENESİ
** KIZLIK ZARI DİKİMİ  **
KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ FLEP YÖNTEMİ
ÇİFT KAT FLEP YÖNTEMİ
GEÇİCİ KIZLIK ZARI DİKİMİ
GEBELİK SONLANDIRMA - KÜRTAJ
GENİTAL SİĞİL TEDAVİSİ - HPV KONDİLOMA
YASAL UYARILAR VE SİTE KURALLARI
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Yorumlar

 1. Adsız15:29

  Merhaba kalıcı kızlık zarı fiyatını öğrenmek istiyorum bir de evlenmeden kaç gün önce yaptırmam doğru olur ve daraltmada birlikte oluyor demi

  YanıtlaSil
 2. Adsız21:34

  Meraba kalıcı kizlik zari dikimi ne baktımda fiyat ne diyo nakit verildiginde ne kadar bi indirim yapılır çünkü o kadar param yok bu bnm için hayat meselesi

  YanıtlaSil
 3. Adsız14:12

  Merhaba. Öncelikle size gelmediğim için çok pişmanım.cinsel ilişkim hiç olmadı 8 yada9 yaşlarında bir çivinin üzerine düşmüşüm ve kanamam olmuş. Bu kafama takıldı ve bir jinekoloğa gittim kızlık zarın bozulmuş dedi sanki bişey yapmışım gibi çok kötü davrandı bana. Diktirmek istedim ve kalıcı kızlık zarı diktirdim. Yürüyemiyordum bile. İlaç almak için eczaneye gittiğimde bayılmıştım orada o derece etkilendim. Bu gün 3. Gün ve bu gün alaturka tuvalet kullandım peçeteyle silecek kadar kanamam oldu doktorumu aradım bilgi vermedi deyyuz bir ay sonra gel dedi. Çok zor durumdayım yarın şehir dışına çıkıcam. İlişki yaşamış olsam bu kadar üzülmicem ama ne bilim hastaneye de götürmeyip ihmalkar davrandıkları için psikolojikmen etkilendim ve bu doktorumun umrunda olmadı. Peçeteyle silecek kadar kanama olmuyor diye biliyorum. Lekelenme olur dendi bana ama benim ki alaturka tuvalet kullanmamdan sonra peçeteyle silecek kadar oldu. Dikişler sökülmüş olabilir mi yada yeniden bozulmuş olabilir mi ?? Benim sizden öğrenmek istediğim şu, dikişlerin sökülmesi mümkün mü alaturka tuvalet kullandım ya. Yada zarın tekrar bozulması lütfen bilgilendirin bni. Dr turgay beye gelmediğim için çok pişmanım çok.

  YanıtlaSil
 4. Adsız14:55

  Ben kalıcı kızlık zarı dikim ucreti denkleştirdim 2 hafta sonrası acıkmısınız? Musait olduğumda gelicem ramdevuyu istediğim zamana alabilme şansım varmı calışıyorum çunku. Birde yeriniz tam olarak nerede esenyurttan gelicem açık bir şekilde adres verirseniz metrobus kullanarak gelicem nerede inmem gerekiyor

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

merhaba, tıbbi etik kurallar gereği doktorunuz yorumlara cevap yazmıyor, fakat merak ettiklerinizi veya tecrübelerinizi bu sayfaya yorum olarak yazabilirsiniz, başka ziyaretçiler tecrübeleri çerçevesinde size cevap yazabilir, veya sizin bir başınızdan benzer bir olay geçti ise paylaşım yapabilirsiniz, lütfen paylaşımlarınızda anonim seçeneği işaretleyiniz. Doktorla direkt birebir iletişim için 0212 227 5519 veya 0532 221 3007 WhatsApp kullanabilirsiniz.

Konular

Daha fazla göster

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi - Himenoplasti

Vajina Daraltma Ameliyatı Vajinoplasti

Labioplasti ( Genital Dudak Küçültme ) ameliyatı

İstanbul'da kürtaj fiyatları neye göre belirleniyor ?

Jinekolog Dr. Turgay Karakaya Özgeçmiş

Çift kat flep yöntemi ile tek kat flep arasında ne fark vardır ?

Vajinadan gaz çıkması ne anlama gelir ?

Lazerle vajina daraltma yaptıranlar memnun mu ?

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Önemli Yasal Uyarı

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni

Kişisel Veri Sahibi Tarafından Veri Sorumlusuna Yapılacak Başvurular için jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com a email atınız.

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya özel hekimlik bilgilendirme web site adresi https://www.drturgaykarakaya.com 'dur. Bu adresin dışındaki farklı web adresleri hekimin bilgisi ve sorumluluğu dışındadır. Hizmet verdiği adres Zuhuratbaba mahallesi, İncirli Caddesi No 9 Kat 2 Bakırköy İstanbul'dur. Bu resmi web sitesi adresi veya başka fiziki adreslerde şube veya hizmet noktası bulunmamaktadır. Hekimlik tabela ad ve adresinin kullanıldığı farklı web sitelerindeki bilgilere itibar etmeyiniz. İnternetteki birçok bilginin kopyalanıp yeniden yayınlanması çok kolay olduğu için sadece resmi alan adındaki içerikleri dikkate almanız önemle rica olunur.

2- Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

3- Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

4- Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.