Kızlık zarı dikimi yorumları

Kızlık zarı dikimi yorumları
Bakirelikle ilgili ameliyatlarda kızlık zarı dikimi yorumları şeklinde hastaların birbirlerine referans vermeleri yada doktor tavsiyesi almaları ameliyatın mahremiyeti sebebi ile oldukça zordur. 
Özetle bu sayfada :


kızlık zarı dikimi yorumları gazeteci burcu nur demirel

Başından kızlık zarı dikimi ameliyatı geçmiş bir hasta ameliyatla ilgili deneyimlerini ve ameliyat sonrası elde ettiği sonucu yakınları ile paylaşamaz. Bu ameliyatlarda gizlilik had derecede önemlidir. Hatta hastalar yapılan himenoplasti ameliyatının sgk sisteminede kaydedilmesini istemezler. Zaten bu sebeple anonim kızlık zarı dikimi yorumlarında genellikle zar dikimi müdahalelerinin sgk anlaşması olmayan muayenehane ortamında yapıldığını okursunuz. Lokal anestezi ile küçük cerrahi müdahalelerin jinekolog muayenehanelerinde yapılmasında yasal bir kısıtlama yoktur. Kızlık zarı dikimi, vajina daraltma ve labioplasti gibi ameliyatlar o yüzden genelde muayenehanelerde uygulanır. Ameliyatın geçtiği vücut bölgesi toplumda ulu orta konuşulması kısıtlanmış bir bölge olduğu için bu ameliyatların övgüleri ve eleştirileri ( kızlık zarı dikimi yorumları ) genellikle anonim bloglarda ve forumlarda yapılmaktadır :

Ebasko Forum kızlık zarı dikimi yorumları ( popüler ve bu konuda en büyük site ) :

kızlık zarı dikimi yorumları ebasko

Burcu Nur Demirel Bloğu kızlık zarı dikimi yorumları ( bekaret konusuna takıntılı bir gazetecinin kişisel blog sayfası ):

kızlık zarı dikimi yorumları gazeteci burcu nur demirel

======
Op. Dr. Turgay Karakaya'ya vajina daraltma hakkında soru sor veya cepten ara : WhatsApp 0532 221 3007 , Hakkında yazılan yorumları oku , ebasko forumlarda geçen yorumlar bak , adresini haritada gör , muayenehanesini ara : 0212 227 5519
======

Ebasko forumu kızlık zarı dikimi yorumları

Birçok hekim kendi web sitesine hasta yorumları veya kızlık zarı dikimi yorumları şeklinde özel sayfalar koymaktadır, bu sayfalara hastalar veya ziyaretçiler yorum bırakabilmektedir ama iyi olan yorumların sitede bırakılıp olumsuz yorumların site yöneticisi veya hekimin kendisi tarafınca silinebilmesi, değiştirilebilmesi ve hatta sunni (sahte ) yorumlar bırakılarak hasta potansiyeli oluşturulma ihtimali bu yorumların kıymetini oldukça düşürüp güven sarsıcı hale getirmektedir. Bu sebeple bizim sitemizdeki yorumlar bölümünü uzun zaman önce kaldırdık. Ama google'a ismimizi yazdığınızda çıkan işletme adresimizde hakkımızda birçok anonim yorum bulabilirsiniz yada bağımsız blog sayfalarda , kadınlar kulübü forumunuda kızlık zarı dikimi hakkında birçok anonim yorumu okuyabilirsiniz. Bu sitelerde birçok hastamız kızlık zarı dikimi yorumu bırakırken yaşadıkları ameliyatların tüm detaylarını anlatmışlardır, ayrıca o hastalara bıraktıkları yorumun altından soru sorup onlarla anonim görüşmeler yapabilirsiniz. Bu araştırmanızda isminizi vermeniz gereksizdir, takma isim ile görüşmeler yapıp ameliyat tecrübesi olan hastalardan bilgi alabilirsiniz.

======
Op. Dr. Turgay Karakaya'ya vajina daraltma hakkında soru sor veya cepten ara : WhatsApp 0532 221 3007 , Hakkında yazılan yorumları oku , ebasko forumlarda geçen yorumlar bak , adresini haritada gör , muayenehanesini ara : 0212 227 5519
======


ANA SAYFAYA DÖN 

JİN. OP. DR. TURGAY KARAKAYA ÖZGEÇMİŞ

DİPLOMA VE UZMANLIK BELGESİ

ADRES VE HARİTADA KONUM

MUAYENEHANE FOTOĞRAFLARI  

DOKTORA CANLI SORU SOR MESAJLAŞ

TELEFONLA ARAYIN ( 24 saat )

WHATSAPP'TAN YAZIN ( 24 saat )
VAJİNA DARALTMA AMELİYATI - VAJİNOPLASTİ
GENİTAL DUDAK KÜÇÜLTME AMELİYATI - LABİOPLASTİ
KIZLIK ZARI MUAYENESİ
** KIZLIK ZARI DİKİMİ  **
KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ FLEP YÖNTEMİ
ÇİFT KAT FLEP YÖNTEMİ
GEÇİCİ KIZLIK ZARI DİKİMİ
GEBELİK SONLANDIRMA - KÜRTAJ
GENİTAL SİĞİL TEDAVİSİ - HPV KONDİLOMA
YASAL UYARILAR VE SİTE KURALLARI
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Yorumlar

 1. Adsız11:07

  Merhaba benim Kızlık zarım sürtünme yoluyla bozuldu Yani cinsel ilişki tam olarak gerçekleşmedi ama 810 damla kan geldi daha sonra bir Muayene oldum kızlık zarımın saat 6 yönünde yırtıldığını ve 11 yönünde zedelendiğini söyledi Bu durumda kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünüyorum normal ilişkiye girenler ile aynı ameliyat mı yapılacak Yoksa daha küçük bir onarımdan halledilebilir mi

  YanıtlaSil
 2. Adsız15:02

  Iyi gunler olmamasi gereken bir durum yasadim her gün kabuslar icindeyim.Suan görüştüğüm biri yok ama stres icindeyim normal hayata dönemiyorum.Kalici yöntemi araştırdım sizin ile ilgili yorumlar okudum.Uzak bir yerden geleceğim ve bir kere gelip işlemi yapıp gitmem gerekiyor.Yorumlarda fiyat bilgisi muayene sonrası belirlenir yazıyordu benim ortalama bir fiyat almam mümkün mü.Ona göre miktarı toparlayıp öyle gelebileceğim.Ne olur yardimci olun

  YanıtlaSil
 3. Adsız23:42

  Benimde kızlık zarim yirtilmis

  YanıtlaSil
 4. Adsız01:33

  Ben doktor beyde işlem oldum tek kat flep ve daraltma. İçiniz rahat olsun kanıyor ve ilişki belki ilk gerçek ilişkinizde bile daha zor oluyor. Benim diyen erkek anlayamaz dikim olduğunu öyle söyleyeyim çünkü o kadar açıyor ki o acı korku yaratıyor hiç role gerek yok

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

merhaba, tıbbi etik kurallar gereği doktorunuz yorumlara cevap yazmıyor, fakat merak ettiklerinizi veya tecrübelerinizi bu sayfaya yorum olarak yazabilirsiniz, başka ziyaretçiler tecrübeleri çerçevesinde size cevap yazabilir, veya sizin bir başınızdan benzer bir olay geçti ise paylaşım yapabilirsiniz, lütfen paylaşımlarınızda anonim seçeneği işaretleyiniz. Doktorla direkt birebir iletişim için 0212 227 5519 veya 0532 221 3007 WhatsApp kullanabilirsiniz.

Konular

Daha fazla göster

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi - Himenoplasti

Vajina Daraltma Ameliyatı Vajinoplasti

Labioplasti ( Genital Dudak Küçültme ) ameliyatı

Kızlık zarı bozulma belirtilerinden önemli olanlar

Kızlık zarı tamiri hakkında önemli bilgiler

Vajinadan gaz çıkması ne anlama gelir ?

Adet düzensizliği olan bayanlarda hamilelik belirtileri

Kızlık zarı muayenesi

Kızlık zarı anatomik yapısı

Kızlık zarı

Önemli Yasal Uyarı

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni

Kişisel Veri Sahibi Tarafından Veri Sorumlusuna Yapılacak Başvurular için jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com a email atınız.

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya özel hekimlik bilgilendirme web site adresi https://www.drturgaykarakaya.com 'dur. Bu adresin dışındaki farklı web adresleri hekimin bilgisi ve sorumluluğu dışındadır. Hizmet verdiği adres Zuhuratbaba mahallesi, İncirli Caddesi No 9 Kat 2 Bakırköy İstanbul'dur. Bu resmi web sitesi adresi veya başka fiziki adreslerde şube veya hizmet noktası bulunmamaktadır. Hekimlik tabela ad ve adresinin kullanıldığı farklı web sitelerindeki bilgilere itibar etmeyiniz. İnternetteki birçok bilginin kopyalanıp yeniden yayınlanması çok kolay olduğu için sadece resmi alan adındaki içerikleri dikkate almanız önemle rica olunur.

2- Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

3- Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

4- Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.