Labioplasti Yorumları

 Labioplasti ameliyatlarında yani genital dudak küçültme ve yenden şekil verme estetik cerrahi müdahaleleride gerek bilgi almak gerekse doktor seçimi açısından labioplasti yorumları had derecede önemlidir. Türkiye'de kaliteli hekimler yetişliği gerçeği tüm dünyada kabul görmüş bir düşünce olmakla birlikte her jinekolog gerek ilgi alanı gerekse vaka çokluğu gibi faktörlerle farklı ameliyatlarda ön plana çıkan bir performan sergileyebilir. Bu durumda hastaların doktor seçerken aynı doktorun daha önce ameliyat ettiği kişilere danışmak istemesi ve bunları ancak forumlar ve bloglar gibi bağımsız platformlardaki yorumlar üzerinden gerçekleştirmesi doğal karşılanmalıdır. Bu durumda bilgi alabileceğiniz ve labioplasti ameliyatlarının endikasyonları, ameliyat süreçleri ve alınan tatminkar sonuçlarla ilgili yorumları okuyup isimsiz tartışma ortamlarında sorular sorabileceğiniz forum ve blog sitelerine 2 büyük örnek verilebilir :

1 - Ebasko Labioplasti Yorumları Forumu : Labioplasti yaptırmış binlerce hastanın üyeliksiz olarak tartışma  bilgi alış verişi ortamlarına katılıp labioplasti yapan hekimler hakkında daha tarafsız izlenimler elde edebilecekleri büyük ölçekli forum sitesidir.

2- Burcu Nur Demirel Labioplasti Yorumları Bloğu : Bir araştırmacı gazetecinin yıllarca yaptığı araştırmalarına ortam oluşturan ve yine binlerce labioplasti yaptıranların yorumlarını tartışma ortamını doktor seçimindeki görüşlerini alabileceğiniz oldukça köklü bir blog sitedir. 

Yorumlar

Konular

Daha fazla göster

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi - Himenoplasti

Vajina Daraltma Ameliyatı Vajinoplasti

Labioplasti ( Genital Dudak Küçültme ) ameliyatı

Genital siğil HPV kondiloma tedavisi

İstanbul'da kürtaj fiyatları neye göre belirleniyor ?

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi

Jinekolog Dr. Turgay Karakaya Özgeçmiş

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Dr. Turgay Karakaya

Kızlık zarı tamiri hakkında önemli bilgiler

Çift kat flep yöntemi ile tek kat flep arasında ne fark vardır ?

Önemli Yasal Uyarı

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni

Kişisel Veri Sahibi Tarafından Veri Sorumlusuna Yapılacak Başvurular için jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com a email atınız.

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya özel hekimlik bilgilendirme web site adresi https://www.drturgaykarakaya.com 'dur. Bu adresin dışındaki farklı web adresleri hekimin bilgisi ve sorumluluğu dışındadır. Hizmet verdiği adres Zuhuratbaba mahallesi, İncirli Caddesi No 9 Kat 2 Bakırköy İstanbul'dur. Bu resmi web sitesi adresi veya başka fiziki adreslerde şube veya hizmet noktası bulunmamaktadır. Hekimlik tabela ad ve adresinin kullanıldığı farklı web sitelerindeki bilgilere itibar etmeyiniz. İnternetteki birçok bilginin kopyalanıp yeniden yayınlanması çok kolay olduğu için sadece resmi alan adındaki içerikleri dikkate almanız önemle rica olunur.

2- Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

3- Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

4- Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.