Kızlık zarı dikimi

Bakirelikle alakalı ameliyatları ve vajinal cerrahi operasyonları neredeyse 30 yıldır yapıyorum, bizim himenoplasti dediğimiz kızlık zarı dikimi ameliyatı bekaret tamiri, bekaret onarımı, kızlık diktirme, zar diktirme, kızlık zarı yaptırma gibi birçok tabirle anılmaktadır. Bu konuda birçok farklı ameliyat yapıyorum, mesela kalıcı kızlık zarı dikiminde ( flep yöntemi ) titiz bir çalışma ile gerçek bakirelikle aynı özellikte ve sonsuz süreli ( cinsel ilişkiye girene kadar ) bekaret elde edebiliyoruz, yine aynı kalıcı zar dikim müdahalesiyle aynı seansta vajina daraltma ameliyatınıda yaparak ikili kombine ameliyatla sadece yırtılmış kızlık zarını kişisel aslına uygun tamir etmekle kalmayıp genişlemiş vajinayıda daraltarak hastamızın çok daha üst düzey bir cinsel deneyim yaşamasını sağlayabiliyoruz, ayrıca kalıcı flep yöntemi ile aynı seansta sarkmış veya bollaşmış, kabalaşmış genital dudaklarıda küçültebiliyoruz ( labioplasti ) , veya kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti ameliyatlarını üçlü kombine olarak aynı seansta uygulayarak hastanın ideal cinsel sonuçları almasına yardımcı olabiliyoruz. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimine ilave edilebilecek vajinal cerrahi ameliyatlar olmasına karşılık eğer geçici kızlık zarı dikimi yaptırmak isterseniz aynı seansta vajinoplasti ve/ve labioplasti gibi ek müdahaleleri ilave edemeyiz, bunun mantığı ise şudur; geçici zar dikim ameliyatında doku iyileşme süreci yoktur, aynı gün bile cinsel ilişkiye girilebilir veya bir hafta, iki hafta gibi kısıtlı bir sürede mutlaka cinsel ilişkiye girilmesini istiyoruz, ama vajina daraltma, labioplasti gibi ameliyatlarda doku iyileşmesi için mutlaka bir süre cinsel pehriz uygulanması gerekir.

Gördüğünüz gibi kızlık zarı dikimi geçici ve kalıcı olarak iki farklı şekilde yapılabiliyor, kalıcı flep yöntemine başka ameliyatlarda ilave edilebilirken, geçici himenoplasti tek başına uygulama zorunluluğu olan bir müdahaledir.

Şimdi gelelim kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığı olayına, bekaret zarınız yırtıldığında ilk bir hafta içinde gelirseniz mikrocerrahi kızlık zarı dikimi metodu ile yırtılan zarınız nerelerden yırtıldı ise sadece o bölgeleri dikerek kızlık zarı onarımı yapmak mümkündür ama bu anlattığım sadece zar üzerindeki yırtılan yerlerin dikilmesine dayalı metod çok güvenli değildir, bunun sebebide kızlık zarı dokusunun iyileşme özelliğinin olmamasıdır. 1 haftadan daha eski bir kızlık zarı yırtılması söz konusu ise yırtılan zar vajina duvarına doğru çekilerek girişi iyice açacağı için eski zar üzerinden ameliyat yapmak mantıksız olur, onun yerine eski zarın  birkaç milimetre önündeki vajina dokusundan karşılıklı flep kaldırarak orta hatta dikiyoruz, böylece eski zarın olması gereken çizgilerine uygun yeni bir zar teşekkül ettirmiş oluyoruz, kılcal kan damarlarını vajinal damarlardan alan bu yeni zar birkaç haftada iyileşerek orijinal zarla aynı görünüm ve anatomik yapıya ulaşıyor.

İstanbul Avrupa yakası Bakırköy'deki muayenehanemizde kalıcı kızlık zarı dikimi ücretinin ne kadar olduğunu öğrenmek için bizi telefonla arayabilirsiniz veya WhatsApp 0532 221 2007 den fiyat listesi isteyebilirsiniz, kızlık zarı dikimi fiyatı genelde herkesin ulaşabileceği seviyelerde tutulmaktadır, kızlık zarı dikimi video izlemek isterseni youtube'da adımı yazarak arama yapabilirsiniz, kızlık zarı dikimi fiyatı 2017 yılında %20 kadar artacaktır, kızlık zarı diktirenlerin nelere dikkat etmesi gerektiği hakkında geniş bilgiler veriyoruz, özellikle kızlık zarı dikimi anlaşılır mı sorusu ile çok karşılaşıyoruz, ama içinizi ferah tutun asla anlaşılmıyor, bu yazımızda kızlık zarı nedir ve nasıl dikilir detaylı anlattık, son olarakta kızlık zarı bozulmadan hamile kalınırmı sorusuna yanıtımızın evet olacağını belirtelim.

Kızlık zarı

Kadın genital organının dışa açılan kapısını ince bir perde gibi örten ama üzerindeki minik delikten adet geçişinede imkan sağlayan, dış ortamdan yaklaşık 1 cm içeride bulunan, yırtılınca iyileşme özelliği olmayan anatomik oluşuma kızlık zarı ( himen ) denir.

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınabilir mi ?

Size mucizevi bir durum gibi gelebilir ama sperm hücrelerinin kendi kuyrukları ile ortalama 12 cm kadar yol alabildiğini bilseniz bunun imkansız olmadığını anlardınız, neyse bu konudaki ince ayrıntılara bakmak için kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı başlıklı makalemi okuyun.

Kızlık zarı bozulduktan sonra

İlk kez cinsel ilişkiye giren bayanlarda kızlık zarı bozulduktan sonra gerek kanama miktarı, süresi, kızlık zarı kanı rengi ve cinsel ilişkiye devam edilip edilmeyeceği konusundaki detaylar için bu paragraftaki linke tıklayarak ilgili makaleme ulaşın.

Kızlık zarı çok acır mı ?

Hymen yada bakirelik zarı yırtıldığı zaman bayana acı , ağrı verip vermeyeceği konusunu incelemek için kızlık zarı çok acır mı konulu yazımı okuyunuz.

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Bazı durumlarda bekaretinizin tam olarak bozulup bozulmadığını anlayamayabilirsiniz, özelliklede vajinaya penis girişi olmadan sürtünme durumlarında çok karşılaşılır, o yüzden kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır başlıklı yazım işinize yarayabilir.

Kızlık zarı bozulma belirtileri

Alt alt liste halinde toplamak gerekirse bekaretinizin bozulup bozulmadığını kendinizde tahmin edebilirsiniz, bu konuda size klavuzluk edecek kızlık zarı bozulma belirtileri başlıklı yazımı dikkatle okuyun.

Flep yöntemi

Bakirelik zarının kalıcı olarak ( düğüne kadar ) dikilmesi ( vajina dokusundan yeni zar oluşturulması ) ameliyatının teknik adına flep yöntemi denir. Detaylar için linke tıklayın.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Hymenoplasty ameliyatı düşünüyorsanız bu müdahalenin bütçenize nasıl yansıyacağını, yani cebinizden kaç para çıkacağını mutlaka merak edersiniz, merak etmeyin herkesin ulaşabileceği ücret aralığında çalışıyoruz, bu konuda güncel zar dikim maliyetlerini öğrenmek için İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, yada WhatsApp 0532 221 3007 den fiyat listemizi isteyebilirsiniz, yada kızlık zarı dikimi fiyatları başlıklı yazımı okuyunuz.

Vajina daraltma ameliyatı fiyatları

Vajinanızı olması gerekenden daha geniş hissediyorsanız, karşılıklı alınan cinsel zevk azaldı ise, hatta orgazm kaybına yakınsanız vajinoplasti ameliyatı ile ilk günkü gibi olabilirsiniz, bu operasyonun size ne kadara malolacağını merak ediyorsanız, vajina daraltma ameliyatı fiyatları başlıklı yazım işinize yarayacaktır, yada WhatsApp 0532 221 3007 den fiyat listesi isteyin.

Labioplasti ameliyatı fiyatları

Vajina girişinizdeki genital dudaklarınız ( labium ) hoşunuza gitmiyorsa, sarkma veya bollaşma gibi görünümler sizi ve partnerinizi rahatsız ederek cinsel motivastonu engelliyorsa dudak küçültme ve düzenleme ameliyatı size uygun olacaktır, bu operasyonun cüzdanınıza ne kadara mal olacağını öğrenmek için WhatsApp 0532 221 3007 den güncel fiyat listesi isteyebilirsiniz, yada labioplasti ameliyatı fiyatları konulu yazımı okuyunuz.

Kürtaj ne kadar ?

Yakın plan hayallerinizde çocuk sahibi olmak yokken gebe kaldı iseniz bebek aldırmak dışında çareniz kalmayabilir, bu durumda ilk aklınızdan geçen kürtaj ne kadar sorusu olacaktır, çocuk aldırma fiyatlarının neye göre değiştiğini net olarak öğrenmek için WhatsApp 0532 221 3007 den kürtaj fiyat listesini isteyebilirsiniz.

Genital siğil tedavisi fiyatları

Human papillom virüs ( HPV ) cinsel organ ve etrafında hızla üreyen ve zamanla koku yapan siğillere yol açıyor, adeta bir cinsel cezalandırma gibi, ağızdan ilaç alarak kurtulma ihtimalinizin olmadığı bu kondilomların tek tek alınması veya koterize edilmesinin maliyetlerini öğrenmek için genital siğil tedavisi fiyatları adlı makalemi okuyunuz.

Kızlık zarı dikimi Yalova

Yalova ili ve ilçelerinde kızlık zarı diken doktorlar ve kızlık zarı diktirme ücretleri hakkında bilgi almak için kızlık zarı dikimi Yalova başlıklı yazımı okuyunuz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Diploma ve Uzmanlık Belgesi ( sayfalar bölümünde )
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274
Haritada adres ve konum ( sayfalar bölümü )
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, TEB bankası karşısı Bakırköy meydana çok yakınız )
Muayenehane resimleri ( sayfalar bölümü )
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )

Kızlık zarı dikimi yorumları ( sayfalar bölümünde )

www.twitter.com/jinekologdr
www.facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Kızlık zarı dikimi konusu için site kullanım kuralları ( sayfalar bölümü )

Yorumlar

 1. Kızlık zarı dikimi fiyatlandırma ile ilgili yardım almak istiyorum
  26 07 2016, 14:11 - Jin op dr turgay karakaya: https://kurtajbakirkoy.wordpress.com/tam-fiyat-listesi-kizlik-zari-dikimi-kurtaj-vajina-daraltma-labioplasti/
  26 07 2016, 14:20 - -: Kalıcı kızlık zarı dikimi için gelmek istiyorum
  26 07 2016, 14:20 - -: Ödeme kredi kartı ile olabiliyormu yoksa
  26 07 2016, 14:20 - -: Nakit mi ödeme yapabiliyoruz ?
  26 07 2016, 14:25 - -: Birde cumartesi günleri açıkmısınız ?
  26 07 2016, 15:34 - Jin op dr turgay karakaya: Kart olur
  26 07 2016, 15:34 - Jin op dr turgay karakaya: Ctesi açık
  26 07 2016, 15:39 - -: Tamam en kısa Zaman da
  26 07 2016, 15:40 - -: Randevu için sizlere yazıcam
  26 07 2016, 15:56 - Jin op dr turgay karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 2. Merhaba
  Dikim olduktan sonra ilişkiye girmeden epilasyon işlemi oneriyormusunuz? Bi sorun oluyormu yaptırılsa ?

  YanıtlaSil
 3. İyi günler doktor bey kusura bakmayın çok rahatsiz ediyorum şuan sizi birbirimizi tanimiyoruz ama internetten numaranizi buldum ve whatsapp yoluyla soru iletecegimi de okudum ondan rahatsz ediyorum musaitseniz çok önemli bisey sorabilir miyim
  14.08.2016, 12:15 - -: Ben erkek arkadasimla dun iç camasiri üzerinden sürtünmeyle ilişki yasadik ama eve geldim duş aldim sabah lavaboya girdiğimde akinti gibi sari kahverengimsi bi akinti geldi çok az peceteyle sildigimde acaba kizlik zarim mi bozuldu ve ayrıca yanmada var idrar yaparken yanma oluyor
  14.08.2016, 12:15 - -: Kusura bakmayın çok özür dilerim kızlık zarı dikimi gerekir mi ?
  14.08.2016, 13:06 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzarim.com burda yazdım
  14.08.2016, 13:16 - -: Çok teşekkürler

  YanıtlaSil
 4. Kızlık zarı yırtılmasından sonraki gün hala az az kan gelmesi normal mi?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarı bozulduktan sonra

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?