Kızlık zarı bozulmadan kürtaj yapılabilir mi ?

Bakire bayanlar sürtünme yolu ile boşalma olmasa bile zevk suyu ile hamile kalabiliyorlar, bu durumda gündeme gelen kızlık zarı bozulmadan kürtaj yapılabilir mi konusunu derinlemesine incelemeden önce tüm illerden birçok hastanın bu konu hakkında sorduğu, kızlık zarı bozulmadan kürtaj olunur mu, hangi doktorlar yapabilir, kızlık zarı bozulmadan kürtaj yapılır mı, bozulsa bile aynı seansta geri dikilebilir mi, kızlık zarı bozulmadan kürtaj olur mu, bakireyken gebe kalanlar hangi yolu izlemelidir, kızlık zarı bozulmadan boşalabilir mi, bakirelerin orgazmı nasıl olur, kızlık zarı bozulmadan hamile kalınabilir mi, zevk suyu ile gebe kalınır mı, kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı haydar dümen yorumları nelerdir, kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı uzman tv videosunda nasıldır, kızlık zarı bozulmadan hamile kalma oranı yüzde kaçtır? Gibi sorularada yanıt veriyoruz.

Öncelikle himen yani kızlık zarı üzerinde en az bir adet adet geçiş deliği olduğunu söyleyerek açıklamalarımıza başlayalım. Tüm kızlık zarı çeşitlerinde mutlaka bir veya daha fazla adet deliği vardır, bu açıklıktan penis girişi olmasa bile bacak arasına sperm boşalması veya hiç boşalma olmadan salgılanan prostat sıvısı yani zevk suyundaki sperm hücrelerinin kendi kuyrukları ile haraket ederek bakirelik zarı adet deliğinden vajinaya ulaşması, asidik vajinal sıvıda sayı olarak büyük kayıplar verseler bile bazılarının rahim kanalına ulaşması ve oradanda rahim boşluğundaki yumurtayı döllemesi mümkündür. Sperm hücreleri adeta yumurtanın kokusunu takip eder gibi iz sürme kabiliyetine sahiptir ve bazı durumlarda 12 cm kadar mesafeyi kendi imkanları ile yumurta uğruna katederler ve son enerjilerinide yumurtayı delmek için harcayıp genetik şifreyi yani dna sarmalını yumurtaya enjekte ederler. Bu anlattığım hikaye sizde gerçekleşmesi imkansız bir mucize gibi algılanıyor olabilir ama bakire + hamile olarak birçok hasta jinekologlara kürtaj için başvuruyor gerçekten.

Kızlık zarı bozulmadan kürtaj nasıl yapılır ?

Peki kızlık zarı bozulmadan nasıl kürtaj yapabiliriz? Eğer esnek kızlık zarına sahipseniz bu normal kürtajdan farksızdır, zaten kızlık zarı çok geniş olduğu için bakire olmayanlarla aynı açıklığa sahiplerdir. Ama kızlık zarının esnek olma ihtimali toplumda %5 civarı olduğu için geri kalan %95 lik diğer kızlık zarı çeşitlerinde durum ne olacak? Onlarda kızlık zarı üzerinde kürtaj yapabilecek kadar küçük bir kesik oluşturup kürtajı oradan yapılabilir ve işlem bitince açılan yere kızlık zarı dikimi yaparak bakireliğin devamını sağlanabilir. Tabi bu size kürtaj maliyetine ek olarak birde kızlık zarı dikimi ücretinede maloluyor.

Kızlık zarı

Tıbbi adı himen olan bakirelik zarı hakkında ön bilgilenme ve kültürel veriler açısından kızlık zarı başlıklı yazımızı okuyuabilirsiniz.

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır?

Tam birleşme olmadığı durumlarda kan gelirse bakirelik durumunuzu değerlendirmek için kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır konulu makalemizi tavsiye ederim.

Kızlık zarı bozulma belirtileri

Genç kızlıktan kadınlığa geçişte ne gibi bulgular ortaya çıkacağını değerlendirmek için kızlık zarı bozulma belirtileri başlıklı yazımızı okuyunuz.

Kızlık zarı bozulduktan sonra

Bekaretinizi kaybettikten sonraki dönemde nelerle karşılaşacağınız konusunda bilgi almak için kızlık zarı bozulduktan sonra konulu makalemize göz gezdirin.

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınabilir mi?

Henüz bakire iken nasıl çocuk sahibi olunduğunu anlayabilmek için kızlık zarı bozulmadan hamile kalınabilir mi başlıklı yazımızı inceleyin.

Kızlık zarı çok acır mı ?

Bekaret zarınız yırtıldığında neler hissedeceğiniz konusunda bilgi almak için kızlık zarı çok acır mı konulu anlatımımızı inceleyin.

Kızlık zarı dikimi

Himenoplasti yada bekaret tamiri olarakta tabir edilen ameliyat çeşitleri ve teknikleri hakkında bilgi almak için kızlık zarı dikimi başlıklı yazımıza bakınız.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2016 nisan itibarı ile Avrupa yakası İstanbul'da hymenoplasty ücretlerinin  ne kadar olduğunu öğrenmek için kızlık zarı dikimi fiyatı konulu yazımızı okuyun, site üzerinde rakamsal değerler yer almaz, yada Bakırköy'deki muayenehanemizi telefonla arayarak, WhatsApp üzerinden yazarak güncel fiyat listemizi isteyiniz.

Kızlık zarı bozulmadan kürtaj yapılabilir mi konusu için site kullanım kuralları

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Yorumlar

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Adsız14:54

  Kürtaj yapiyor musunuz. Peki ücretini öğrenebilir miyim. Sizi tavsiye ettiler bana ama. Hamile olup olmadığı belli degil. Eğer olursa size geleceğiz ve tam anlamadım ücretini. Belge filan gerekli midir. 21 yaşında şuan. Bekâr. Kızlık zarı bozulmamış sadece köşesinde zedelenme var küçük bir zedelenme kürtaj olduğunda bu bekaretlik gidiyor mu bozuluyor mu
  Esnek bir zarı var derinde

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

merhaba, tıbbi etik kurallar gereği doktorunuz yorumlara cevap yazmıyor, fakat merak ettiklerinizi veya tecrübelerinizi bu sayfaya yorum olarak yazabilirsiniz, başka ziyaretçiler tecrübeleri çerçevesinde size cevap yazabilir, veya sizin bir başınızdan benzer bir olay geçti ise paylaşım yapabilirsiniz, lütfen paylaşımlarınızda anonim seçeneği işaretleyiniz. Doktorla direkt birebir iletişim için 0212 227 5519 veya 0532 221 3007 WhatsApp kullanabilirsiniz.

Konular

Daha fazla göster

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi - Himenoplasti

Vajina Daraltma Ameliyatı Vajinoplasti

Labioplasti ( Genital Dudak Küçültme ) ameliyatı

Kızlık zarı bozulma belirtilerinden önemli olanlar

Kızlık zarı tamiri hakkında önemli bilgiler

Vajinadan gaz çıkması ne anlama gelir ?

Adet düzensizliği olan bayanlarda hamilelik belirtileri

Kızlık zarı muayenesi

Kızlık zarı bozulurken acır mı ?

Kızlık zarı bozulması kanama

Önemli Yasal Uyarı

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni

Kişisel Veri Sahibi Tarafından Veri Sorumlusuna Yapılacak Başvurular için jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com a email atınız.

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya özel hekimlik bilgilendirme web site adresi https://www.drturgaykarakaya.com 'dur. Bu adresin dışındaki farklı web adresleri hekimin bilgisi ve sorumluluğu dışındadır. Hizmet verdiği adres Zuhuratbaba mahallesi, İncirli Caddesi No 9 Kat 2 Bakırköy İstanbul'dur. Bu resmi web sitesi adresi veya başka fiziki adreslerde şube veya hizmet noktası bulunmamaktadır. Hekimlik tabela ad ve adresinin kullanıldığı farklı web sitelerindeki bilgilere itibar etmeyiniz. İnternetteki birçok bilginin kopyalanıp yeniden yayınlanması çok kolay olduğu için sadece resmi alan adındaki içerikleri dikkate almanız önemle rica olunur.

2- Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

3- Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

4- Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.