Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019

Kızlık zarı dikimi fiyatları 2019
Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 ocak ayı itibarı ile kaç liraya kadar çıkacaktır. Bekareti yeniden kazandırma amaçlı olarak yapılagelen himenoplasti ameliyatları ücretlendirme açısından piyasa şartları ile paralel şekilde her sene veya 6 ayda bir artabilmektedir. Aslına bakarsanız en ucuz kızlık zarı dikimi olan geçici kızlık zarı dikiminden tutun en pahalı kombine genital estetik ameliyatlara kadar birçok ücretlendirme kalemi vardır. Bunların hepsini tek bir kızlık zarı dikimi fiyatları başlığında inceleyebiliriz ama yapılacak ameliyatın içeriğinin cebinizden çıkacak maliyetleri nasıl etkilediğinide konuşmadan geçmemek lazım.

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları 2019

ilk başlarda yani uzun senelerle ölçülebilecek bir geçmişte ilk uygulanan bakirelik ameliyatı jinekolojik cerrahi açısından geçici kızlık zarı dikimi olarak bilinir. Kızlık zarının ne şekilde ve ne ölçüde bozulduğundan bağımsız olarak vajina girişinden birkaç cm içeriye duvarları birbirine yaklaştıran dikişler konur ve doku sıvılarında bu dikişler erimeden önce cinsel ilişki yaşanması tavsiye edilir. Dikişlerin erime süresi ameliyat maliyetini değiştirir. Mesela 1 haftalık geçici kızlık zarı dikimi fiyatı 2 haftalıktan daha ucuzdur. Geçici kızlık zarı diktirdiğinizde iyileşme süresi olmayacaktır, yani ameliyattan hemen sonra cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Ayrıca geçici zar dikimi vajina daraltma veya labioplasti gibi diğer genital estetik ameliyatlarla kombine edilemez, çünkü onların 1 aylık iyileşme süreleri geçicinin dayanma süresi ile örtüşmez.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı 2019

Ocak, Şubat 2019 kış ve mart 2019 ilkbahar sezonu kalıcı kızlık zarı diktirme ücretleri beklentisi enflasyona paralel bir fiyat artışı şeklinde tahmin edilir. Sadece kalıcı bekaret zarı yaptırmak bu grupta en ucuz himenoplastiyi temsil edecektir. Ama hastaların yaklaşık yarısı kalıcı kızlık zarıyla birlikte vajina daraltma veya dudak küçültme yani labioplastiyide aynı seansta yaptırmaktadır. Bu durumda şüphesiz ki daha yüksek bir ücret söz konusu olacaktır. Birde kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti ameliyatlarını aynı seansta topladığımızı düşünün; 3 katı olmasa bile ilk ameliyatın tam ücretini ve diğer ameliyatlarında %60 lık ücretlerini alt alta toplarsanız indirimli kombine kızlık zarı dikimi ücretini bulursunuz.

Flep yöntemi fiyatı 2019

Bu senenin başındaki flep yöntemi fiyatı 2019 senesinde olduğu yerde kalmayacaktır diye düşünüyorum. Mutlaka enflasyona uygun bir maliyet artışı kızlık zarı diktirmek için doktor arayan hastaların cebine yansıyacaktır. Flep yöntemi nedir ? yukarıda bahsettiğim kalıcı kızlık zarı dikiminin tıbbi adıdır. Vajina iç yapısından ince dokular kaldılır ve bir ucu vajina duvarında bıralır ki kan damarları dolaşıma devam etsin. Serbest kalan kısımda bir adet deliği bırakmak şartı ile ortada birleştirilir.

Site kuralları ve yasal uyarılar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarı bozulduktan sonra

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?