Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019

JİN. OP. DR. TURGAY KARAKAYA ÖZGEÇMİŞ

DİPLOMA VE UZMANLIK BELGESİ

ADRES VE HARİTADA KONUM

MUAYENEHANE FOTOĞRAFLARI 

DOKTORA CANLI SORU SOR MESAJLAŞ

TELEFONLA ARAYIN ( 24 saat )

WHATSAPP'TAN YAZIN ( 24 saat )


Kızlık zarı dikimi fiyatları 2019
Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 ocak ayı itibarı ile kaç liraya kadar çıkacaktır. Zar diktirme ücretlerini direkt olarak web sitesine yazmak ilgili kanun ve tıbbi etiğe uygun değildir, telefonla veya WhatsApp üzerinden birebir fiyat alabilirsiniz. Bekareti yeniden kazandırma amaçlı olarak yapılagelen himenoplasti ameliyatları ücretlendirme açısından piyasa şartları ile paralel şekilde her sene veya 6 ayda bir artabilmektedir. Aslına bakarsanız en ucuz kızlık zarı dikimi olan geçici kızlık zarı dikiminden tutun en pahalı kombine genital estetik ameliyatlara kadar birçok ücretlendirme kalemi vardır. Bunların hepsini tek bir kızlık zarı dikimi fiyatları başlığında inceleyebiliriz ama yapılacak ameliyatın içeriğinin cebinizden çıkacak maliyetleri nasıl etkilediğinide konuşmadan geçmemek lazım.

Yasal Uyarı : Alakalı yasalar ve etik kurallar dolayısı ile hizmet fiyatlarımızı web sitesinde açıkça paylaşamıyoruz. Telefon veya WhatsApp üzerinden bire-bir iletişim kurarak detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları 2019

İlk başlarda yani uzun senelerle ölçülebilecek bir geçmişte ilk uygulanan bakirelik ameliyatı jinekolojik cerrahi açısından geçici kızlık zarı dikimi olarak bilinir. Kızlık zarının ne şekilde ve ne ölçüde bozulduğundan bağımsız olarak vajina girişinden birkaç cm içeriye duvarları birbirine yaklaştıran dikişler konur ve doku sıvılarında bu dikişler erimeden önce cinsel ilişki yaşanması tavsiye edilir. Dikişlerin erime süresi ameliyat maliyetini değiştirir. Mesela 1 haftalık geçici kızlık zarı dikimi fiyatı 2 haftalıktan daha ucuzdur. Geçici kızlık zarı diktirdiğinizde iyileşme süresi olmayacaktır, yani ameliyattan hemen sonra cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Ayrıca geçici zar dikimi vajina daraltma veya labioplasti gibi diğer genital estetik ameliyatlarla kombine edilemez, çünkü onların 1 aylık iyileşme süreleri geçicinin dayanma süresi ile örtüşmez.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı 2019

Ocak, Şubat 2019 kış ve mart 2019 ilkbahar sezonu kalıcı kızlık zarı diktirme ücretleri beklentisi enflasyona paralel bir fiyat artışı şeklinde tahmin edilir. Sadece kalıcı bekaret zarı yaptırmak bu grupta en ucuz himenoplastiyi temsil edecektir. Ama hastaların yaklaşık yarısı kalıcı kızlık zarıyla birlikte vajina daraltma veya dudak küçültme yani labioplastiyide aynı seansta yaptırmaktadır. Bu durumda şüphesiz ki daha yüksek bir ücret söz konusu olacaktır. Birde kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti ameliyatlarını aynı seansta topladığımızı düşünün.

Flep yöntemi fiyatı 2019

Bu senenin başındaki flep yöntemi fiyatı 2019 senesinde olduğu yerde kalmayacaktır diye düşünüyorum. Mutlaka enflasyona uygun bir maliyet artışı kızlık zarı diktirmek için doktor arayan hastaların cebine yansıyacaktır. Flep yöntemi nedir ? yukarıda bahsettiğim kalıcı kızlık zarı dikiminin tıbbi adıdır. Vajina iç yapısından ince dokular kaldılır ve bir ucu vajina duvarında bıralır ki kan damarları dolaşıma devam etsin. Serbest kalan kısımda bir adet deliği bırakmak şartı ile ortada birleştirilir.

Site kuralları ve yasal uyarılar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarı bozulduktan sonra

Soru Sor ( Gizli Kalır )

Ad

E-posta *

Mesaj *