Labioplasti ameliyatı nedir ?

Labioplasti ameliyatı nedir ?
Labioplasti ameliyatı nedir, nasıl yapılır ? genital dudak küçültmek, radyofrekans labioplasti, barbie vajina ameliyatları ve yeniden şekil vermek anlamına gelen labioplasti öncesi ve sonrası resimleri arasında ne gibi farklar vardır, youtube'da labioplasti ameliyatı izledim birşey anlamadım, nasıl izah edersiniz, genital ameliyatlarda zaten video çekimi ve yayınlaması yasaktır, youtube gibi video paylaşım sitelerinde gerçek ameliyatlardan ziyade temsili animasyonlara rastlarsınız. 


Labioplasti Yorumları ( Forum ortamında yorumları okuyup kayıt olmadan isimsiz cevap yazabilirsiniz ) 


İstanbul'da labioplasti ameliyatı fiyatları kaç paradan başlamaktadır, tek taraflı labioplasti nedir, kimlere yapılabilir,  labioplasti ameliyatı fiyatları kaç paraya kadar çıkacaktır,  labioplasti ameliyatı oldum en erken ne zaman cinsel ilişkiye girebilirim,  labioplasti ameliyatı olanlar daha sonra vajina daraltma ve/veya kızlık zarı dikimi gibi ameliyatlar geçirebilirler mi ? Tedavi hizmetlerimizin ücretlerini veya labioplasti fiyatlarını direkt olarak web sitesine yazamıyoruz, telefon veya WhatsApp üzerinden fiyat isteyebilirsiniz.


Labioplasti Yorumları ( Forum ortamında yorumları okuyup kayıt olmadan isimsiz cevap yazabilirsiniz ) Labioplasti ameliyatı olanlar

Labioplasti alakası olmayan bir bayan için yabancı dilden alınmış sıradan bir kelime gibi gelebilir, ama bu konuda görsel sorun yaşayanlardansanız labioplastinin ne olduğunu çoktan öğrenmişsinizdir. Latincede labium dudak demektir, genital labiumlar vajina girişini bir kapak gibi örterler, amaçları vajinaya şekilli cisimlerin girmesini engellemektir. Bazı bayanlarla daha bakirelik döneminde bile doğuşsal olarak labiumlar olması gerekenden çok daha büyük olabilir veya şekil bozukluğu, asimetri gibi istenmeyen görünümler olabilir, bununla birlikte aktif bir cinsel yaşantı zamanla labiumların büyümesine yol açabilir, hatta bakire bayanların en büyük korkusuda hiç cinsel ilişkiye girmeden büyük labiumlar sebebi ile daha önce aktif seks yaşantısı olabileceği izlenimi bırakıyor olmaktır. Ayrıca normal doğumla bebek doğuranlardada dikkat edilmezse doğum esnasında labiumlar hasar görebiliyor ve iyileme döneminde düzensiz doku kaynamasına bağlı garip şekiller orataya çıkabilmektedir.


Labioplasti Yorumları ( Forum ortamında yorumları okuyup kayıt olmadan isimsiz cevap yazabilirsiniz ) 


Labioplasti ameliyatı nasıl yapılır ?

İşte labioplasti ( barbie vajina ameliyatı, dudak küçültme ve düzenleme ) ameliyatlarında yukarıda anlattığım problemleri giderilir, en sık rastlanan dudakların olması gerekenden daha büyük olduğu durumlarda simetrik olarak dudakları küçültmek gerekir, taraflar arasında asimetri varsa eşitlenir, doğum izleri varda kaba dikiş izi gibi istenmeyen ne varsa mümkün olduğunca giderilir. Labioplasti ameliyatını radyofrekans ( ses dalgaları ile kesim ) cerrahi metodla yani gerçek ameliyatla yapıldığı için seks hayatını etkileyecek bir his kaybı ortaya çıkmaz, ama lazerle labioplastide dokular yakılarak kesildiği için sensitiv sinir uçlarıda hasar meydana gelebilir ve his kaybına sebebiyet verebilir, bu yüzden lazerle labioplasti pek tercih edilmez. Labioplasti ameliyatına dahil olan başka bir bölgede klitorisi çevreleyen labium dokusudur, ordaki fazlalıklarda labioplasti esnasında alınabilir ve klitoriste görünüm küçültülmüş olur.


Labioplasti Yorumları ( Forum ortamında yorumları okuyup kayıt olmadan isimsiz cevap yazabilirsiniz ) KIZLIK ZARI DİKİMİ FİYATLARI

GEÇİCİ KIZLIK ZARI DİKİMİ

FLEP YÖNTEMİ

LABİOPLASTİ AMELİYATI

VAJİNA DARALTMA AMELİYATI

KÜRTAJ FİYATLARI

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Konular

Daha fazla göster

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi - Himenoplasti

Vajina Daraltma Ameliyatı Vajinoplasti

Labioplasti ( Genital Dudak Küçültme ) ameliyatı

Kızlık zarı bozulma belirtilerinden önemli olanlar

Kızlık zarı tamiri hakkında önemli bilgiler

Vajinadan gaz çıkması ne anlama gelir ?

Kızlık zarı muayenesi

Adet düzensizliği olan bayanlarda hamilelik belirtileri

Kızlık zarı bozulurken acır mı ?

Kızlık zarı bozulması kanama

Önemli Yasal Uyarı

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni

Kişisel Veri Sahibi Tarafından Veri Sorumlusuna Yapılacak Başvurular için jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com a email atınız.

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya özel hekimlik bilgilendirme web site adresi https://www.drturgaykarakaya.com 'dur. Bu adresin dışındaki farklı web adresleri hekimin bilgisi ve sorumluluğu dışındadır. Hizmet verdiği adres Zuhuratbaba mahallesi, İncirli Caddesi No 9 Kat 2 Bakırköy İstanbul'dur. Bu resmi web sitesi adresi veya başka fiziki adreslerde şube veya hizmet noktası bulunmamaktadır. Hekimlik tabela ad ve adresinin kullanıldığı farklı web sitelerindeki bilgilere itibar etmeyiniz. İnternetteki birçok bilginin kopyalanıp yeniden yayınlanması çok kolay olduğu için sadece resmi alan adındaki içerikleri dikkate almanız önemle rica olunur.

2- Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

3- Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

4- Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.