Labioplasti ameliyatı nedir ?

Labioplasti ameliyatı nedir, nasıl yapılır ? genital dudak küçültmek ve yeniden şekil vermek anlamına gelen labioplasti öncesi ve sonrası resimleri arasında ne gibi farklar vardır, youtube'da labioplasti ameliyatı izledim birşey anlamadım, nasıl izah edersiniz, genital ameliyatlarda zaten video çekimi ve yayınlaması yasaktır, youtube gibi video paylaşım sitelerinde gerçek ameliyatlardan ziyade temsili animasyonlara rastlarsınız, İstanbul'da labioplasti ameliyatı fiyatları kaç paradan başlamaktadır, tek taraflı labioplasti nedir, kimlere yapılabilir,  labioplasti ameliyatı fiyatları 2019 senesinde kaç paraya kadar çıkacaktır,  labioplasti ameliyatı oldum en erken ne zaman cinsel ilişkiye girebilirim,  labioplasti ameliyatı olanlar daha sonra vajina daraltma ve/veya kızlık zarı dikimi gibi ameliyatlar geçirebilirler mi ?

Labioplasti alakası olmayan bir bayan için yabancı dilden alınmış gereksiz bir kelime gibi gelebilir, ama bikini bölgenizde sarkan hoşunuza gitmeyecek şekilde et parçaları varsa ve mayo giydiğinizde o bölgede erkek testisleri gibi şiş bir görünüm oluşuyorsa labioplastinin ne olduğunu çoktan öğrenmişsinizdir. Latincede labium dudak demektir, genital labiumlar vajina girişini bir kapak gibi örterler, amaçları vajina gereksiz şeylerin girmesini engellemektir. Bazı bayanlarla daha bakirelik döneminde bile doğuşsal olarak labiumlar olması gerekenden çok daha büyük olabilir veya şekil bozukluğu, asimetri gibi istenmeyen görünümler olabilir, bununla birlikte aktif bir cinsel yaşantı zamanla labiumların büyümesine yol açabilir, hatta bakire bayanların en büyük korkusuda hiç cinsel ilişkiye girmeden büyük labiumlar sebebi ile daha önce aktif seks yaşantısı olabileceği izlenimi bırakıyor olmaktır. Ayrıca normal doğumla bebek doğuranlardada dikkat edilmezse doğum esnasında labiumlar hasar görebiliyor ve dikkate alınmadıkları, ihmal edildikleri için iyileme döneminde düzensiz doku kaynamasına bağlı garip şekiller orataya çıkabilmektedir.

İşte labioplasti ( dudak küçültme ve düzenleme ) ameliyatlarında yukarıda anlattığım problemleri gideriyoruz, en sık rastlanan dudakların olması gerekenden daha büyük olduğu durumlarda simetrik olarak dudakları küçültüyoruz, taraflar arasında asimetri varsa gideriyoruz, doğum izleri varda kaba dikiş izi gibi istenmeyen ne varsa temizliyoruz. Labioplasti ameliyatını cerrahi metodla yani gerçek ameliyatla yaptığımız için seks hayatını etkileyecek bir his kaybı ortaya çıkmıyor, ama lazerle labioplastide dokular yakılarak kesildiği için sensitiv sinir uçlarıda hasar görüyor ve his kaybına sebebiyet veriyor, ben kesinlikle lazer tercih etmiyorum. Labioplasti ameliyatına dahil olan başka bir bölgede klitorisi çevreleyen deri dokusudur, ordaki fazlalıklarda labioplasti esnasında alınabilir ve klitosite görünüm küçültülmüş olur. Labiumlarınızdan memnun değilseniz labioplasti ameliyatının detayları için bize WhatsApp 0532 221 3007 den yazabilirsiniz, ayrıca labioplasti ameliyatı fiyatlarınıda içeren güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz, yada direkt arayınız : 0212 227 5519

Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarı bozulduktan sonra

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?