Labioplasti ameliyatı nedir ?

Labioplasti ameliyatı nedir ?
Labioplasti ameliyatı nedir, nasıl yapılır ? genital dudak küçültmek ve yeniden şekil vermek anlamına gelen labioplasti öncesi ve sonrası resimleri arasında ne gibi farklar vardır, youtube'da labioplasti ameliyatı izledim birşey anlamadım, nasıl izah edersiniz, genital ameliyatlarda zaten video çekimi ve yayınlaması yasaktır, youtube gibi video paylaşım sitelerinde gerçek ameliyatlardan ziyade temsili animasyonlara rastlarsınız, İstanbul'da labioplasti ameliyatı fiyatları kaç paradan başlamaktadır, tek taraflı labioplasti nedir, kimlere yapılabilir,  labioplasti ameliyatı fiyatları 2019 senesinde kaç paraya kadar çıkacaktır,  labioplasti ameliyatı oldum en erken ne zaman cinsel ilişkiye girebilirim,  labioplasti ameliyatı olanlar daha sonra vajina daraltma ve/veya kızlık zarı dikimi gibi ameliyatlar geçirebilirler mi ? Tedavi hizmetlerimizin ücretlerini veya labioplasti fiyatlarını direkt olarak web sitesine yazamıyoruz, telefon veya WhatsApp üzerinden fiyat isteyebilirsiniz.

JİN. OP. DR. TURGAY KARAKAYA ÖZGEÇMİŞ

DİPLOMA VE UZMANLIK BELGESİ

ADRES VE HARİTADA KONUM

MUAYENEHANE FOTOĞRAFLARI 

DOKTORA CANLI SORU SOR MESAJLAŞ

TELEFONLA ARAYIN ( 24 saat )

WHATSAPP'TAN YAZIN ( 24 saat )

Labioplasti ameliyatı olanlar

Labioplasti alakası olmayan bir bayan için yabancı dilden alınmış sıradan bir kelime gibi gelebilir, ama bu konuda görsel sorun yaşayanlardansanız labioplastinin ne olduğunu çoktan öğrenmişsinizdir. Latincede labium dudak demektir, genital labiumlar vajina girişini bir kapak gibi örterler, amaçları vajinaya şekilli cisimlerin girmesini engellemektir. Bazı bayanlarla daha bakirelik döneminde bile doğuşsal olarak labiumlar olması gerekenden çok daha büyük olabilir veya şekil bozukluğu, asimetri gibi istenmeyen görünümler olabilir, bununla birlikte aktif bir cinsel yaşantı zamanla labiumların büyümesine yol açabilir, hatta bakire bayanların en büyük korkusuda hiç cinsel ilişkiye girmeden büyük labiumlar sebebi ile daha önce aktif seks yaşantısı olabileceği izlenimi bırakıyor olmaktır. Ayrıca normal doğumla bebek doğuranlardada dikkat edilmezse doğum esnasında labiumlar hasar görebiliyor ve iyileme döneminde düzensiz doku kaynamasına bağlı garip şekiller orataya çıkabilmektedir.

Labioplasti ameliyatı nasıl yapılır ?

İşte labioplasti ( dudak küçültme ve düzenleme ) ameliyatlarında yukarıda anlattığım problemleri giderilir, en sık rastlanan dudakların olması gerekenden daha büyük olduğu durumlarda simetrik olarak dudakları küçültmek gerekir, taraflar arasında asimetri varsa eşitlenir, doğum izleri varda kaba dikiş izi gibi istenmeyen ne varsa mümkün olduğunca giderilir. Labioplasti ameliyatını cerrahi metodla yani gerçek ameliyatla yapıldığı için seks hayatını etkileyecek bir his kaybı ortaya çıkmaz, ama lazerle labioplastide dokular yakılarak kesildiği için sensitiv sinir uçlarıda hasar meydana gelebilir ve his kaybına sebebiyet verebilir, bu yüzden lazerle labioplasti pek tercih edilmez. Labioplasti ameliyatına dahil olan başka bir bölgede klitorisi çevreleyen deri dokusudur, ordaki fazlalıklarda labioplasti esnasında alınabilir ve klitoriste görünüm küçültülmüş olur.

KIZLIK ZARI DİKİMİ FİYATLARI

GEÇİCİ KIZLIK ZARI DİKİMİ

FLEP YÖNTEMİ

LABİOPLASTİ AMELİYATI

VAJİNA DARALTMA AMELİYATI

KÜRTAJ FİYATLARI

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarı bozulduktan sonra

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019

Soru Sor ( Gizli Kalır )

Ad

E-posta *

Mesaj *