Flep yöntemiyle kızlık zarı dikimi

Flep yöntemiyle kızlık zarı dikimi
Flep yöntemiyle kızlık zarı dikimi tüm dünyada oldukça popüler bakirelik ameliyatıdır. Tıp eğitiminde detaylı bahsedilmeyen kalıcı himenoplasti ameliyatlarını neredeyse her jinekolog kendi tecrübeleri ile geliştirir. O yüzden uyguma ve alınan sonuçlar açısından doktordan doktora büyük farklılıklar olabilir. Yeniden bakire olma isteğindeki hastalara oldukça gerçekçi yardımı sunan kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep yöntemi ) operasyonlarında yırtılmış olan kızlık zarı tamir edilmez, yerine üreme kanalından kısmi kaldırılmış ince dokularla yeni bir kızlık zarı oluşturulur. Serbestleştirilen uçlar hassas bir şekilde ortada dikilir, adet kanı geçişine izin veren bir delik bırakılır. Dokunun hayatiyetini bir sonraki cinsel ilişkiye kadar korumasını temin etmek içinde vajina duvarından devam eden kan damarlarının doğal akışı ile kızlık zarı içindede sirküle etmesine özen gösterilir. Bacak arasında en haraketli bölgelerden birine denk gelen flep dokusunun fiziken olumsuz etkilenmemesi için minik ve sık dikim uygulanır. Anüse yakın olması ile yüksek enfeksiyon riskinden dolayı flep yöntemi iyileşme dönemi boyunca antiseptik solusyonlar ve ilk günlerde ağızdan alınacak antibiotikler uygun olacaktır.

Flep yöntemi yaptıranlar

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi yaptıran hastalarda ameliyat sonrası sosyal hayatı kısıtlayan önemli bir unsurla karşılaşılmaz. Birçok hasta aktif çalışma hayatına aynı gün bile devam edebilmektedir. Tabiki ilk haftalarda dikişler kaynarken aşırı bacak açma, hoplama, zıplama gibi fizik aktiviteleri, 20 kg ın üzerindeki ağırlıkları kaldırma eylemlerini kısıtlamak iyi olacaktır. Flep yöntemi yaptıranlarla normal bakire bayanları gerdek gecesinde kızlık zarı kanama ihtimali açısından karşılaştırırsak sonuç birbirine yakın çıkacaktır.

 Flep yöntemi ne kadar dayanır ?

Himenoplasti müdahalelerinde cinsel ilişkiye girmek için belirsiz bir süre söz konusu ise kalıcı flep yöntemi tercih edilmelidir. Çünkü doğal vajina dokusundan yapılan yeni kızlık zarının ( himen ) ömrü aktif cinsel yaşantısı başlamadığı sürece kişinin yaşam süresine eşit olacaktır. Kızlık zarının bozulması için tek yolun tam birleşmeli cinsel ilişki olmadığını, sürtünme ve parmak sokma ilede bozulabileceğini hep söyledik durduk. Bu durum flep yöntemi içinde geçerli olacaktır.

 Kızlık zarı dikimi yorumları 

Flep yöntemi kalıcı bekaret ameliyatını nerede yaptıracam sorusuna yanıt ararken portföyünüzde en önemli kaynak kızlık zarı dikimi yorumları olacaktır. Bu müdahaleleri planlayan birçok genç bayan bilgi edinmek amacı ile sayısız yorum yazıyor. Ayrıca flep yöntemi sonrası iyileşme döneminde yapılması gerekenleri ve diğer ameliyat olmuşların görüşlerini almak içinde kızlık zarı yorumu giriş yapılıyor. En önemliside ameliyattan sonra evlenen ve başarılı sonuç alanların yazdıkları doktor tavsiyeleri önem kazanıyor.

Flep yöntemi sonrası

Gelip yaptırıp 1 saat içinde yürüyerek çıkıp gidilecek ameliyatlardan biri olduğu için flep yöntemi sonrası neler yapılıp neler yapılmayacağı konusu fazla can sıkıcı değildir. ilk günler yapılan ameliyatın lokasyonunu ilgilendiren büyük fiziki aktivitelerden kaçınmak iyi gelecektir. Yeme - içme konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Bölgenin anüs gibi önemli mikrop odaklarına yakınlığı sebebi ile büyük abdestten sonra kullanılacak bir antiseptik solüsyon ilk birkaç gün ağızdan alınacak bir proflaktik antibiyotik mutlaka işe yarayacaktır. Flep yönteminden sonra takip eden ilk ay yasak ama sonrasında ne zaman isterseniz cinsel ilişki yaşayabilirsiniz. Kızlık zarı kanama beklentisi bakire bayanlarla benzer olacaktır.

Kızlık zarı dikimi fiyatları 2019

Genital estetik ameliyatlardan ne yaptırırsanız yaptırın, karar vermenizde ilk sıralardaki unsur daima bütçenize yansıyacak olan maliyettir. Kızlık zarı diktirme ücretlerini rakamsal olarak web sitesine yazmak alakalı kanun ve tıp etiği açısından sakıncalıdır, ama telefonla veya WhatsApp üzerinden fiyat alabilirsiniz. Himenoplasti ücretleride bu noktada önem kazanmaktadır. Bitirmekte olduğumuz seneyi bir kenara bırakırsak kızlık zarı dikimi fiyatları 2019 yılının ilk 3 ayında şu anki ücretlerler seviyesinde devam edeceğini tahmin ediyoruz. Diğer ameliyatlara göre daha ucuz kızlık zarı dikimi anlamına gelen geçici himenoplasti 1 haftalık ve 2 haftalık dikimlerden flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi , vajina daraltma , labioplasti gibi kombine ameliyatlara kadar uzanan düşükten pahalıya doğru dizilmiş bir fiyat tablosu söz konusudur. Kaç para olduğunu buraya yazmam maalesef mümkün değil ama telefonla 0212 227 5519 dan veya WhatsApp 0532 221 3007 den bilgi almanız mümkündür.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarı bozulduktan sonra

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019

Soru Sor ( Gizli Kalır )

Ad

E-posta *

Mesaj *