Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Dr. Turgay Karakaya

Dr. Turgay Karakaya
Kızlık zarı dikimi 
2019 yılında İstanbul Avrupa yakasında ve anadolu tarafında kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak 2018 yılı fiyat seviyelerinden başlamaktadır , duruma göre bu fiyat artabilir , mesela kilolu ve vajina girişi büyük olan bayanlarda tavsiye olunan çift kat flep yöntemi için kızlık zarı diken yerlerde yaklaşık  bekaret tamir ücreti istenirken , son yıllarda çok popüler olan kızlık zarı dikimine kadar geçen sürece yoğun cinsel faaliyetlerde bulunmuş bayanlar tarafınca tercih edilen kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı artabilir , bu iki opsiyonu birleştiren çift kat flep yöntemi ve vajina daraltma ameliyatı ücretleri ise İstanbul'da 2019 yılında ve tahmin ediyorum 2020 yılındada gittikçe artacaktır.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

2019 yılında geçen 10 yılda en fazla tercih edilen bekaret diktirme metodu budur. Vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakasının bir ucunun kızlık zarı ringine dikilmesi ve diğer ucunun vajina duvarında korunmasına dayanan harika bir yöntemdir , 25 dakika kadar sürer ve lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma yeterlidir, dikim sonrasında yürüyüp gidebiliyorsunuz , 15 dakika dışında herhangi bir istirahat gerektirmiyor , hatta Avrupa'dan birçok hasta geliyor , uçakla gelip diktirip aynı gün uçakla geri dönüyorlar. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminin en önemli avantajı zaman sorunu olmamasıdır , diktirdikten yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girseniz bir bakire ile aynı oranda kanama oluyor. 

Çift Kat flep yöntemi

Son yıllarda ihtiyaca göre geliştirilen bir yöntemdir , özellikle boyuna göre kilosu fazla olan bayanlar ve vajina girişi büyük olan hanımlarda bu yöntem çok tuttu. Ama zayıf ve dar vajinalı bayanlarda ısrarla çift kat flep istiyorlar, onlara yapılırsa cinsel ilişkide kızlık zarının yırtılması zor olabilir. 

Kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı

Eskiden vajina daraltma ayrıca istenen ve genellikle doğum yapmaktan vajinası genişlemiş bayanlarca tercih edilen bir vajinal estetik cerrahi girişimdi , ama son 5 yılda artık evlilik öncesi aktif cinsel yaşantısı olan ve vajinasında genişleme hisseden bayanlar yeni bir sayfa açmak için kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatını aynı seansta istiyorlar , iyide oluyor aslında , önce vajina daraltmayı yapıp ardından aynı seansta kalıcı kızlık zarı dikiminide yaparak operasyonu tamamlıyoruz. 

Geçici kızlık zarı dikimi

Artık çok tavsiye edilen bir yöntem olmaktan çıktı , üzerine flep yöntemi geliştirildikten sonra geçici kızlık zarı dikiminin papucu dama atıldı. Eskiden bekaret tamiri konusunda yapılan yegane metoddu. Geçici kızlık zarı dikiminde yırtılmış olan kızlık zarı parçaları birbirine tutturulur , ama en önemli tarafı geçici dikimden sonra 7 gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğudur, yoksa dikilmiş kızlık zarı kendiliğinden atabilir, yırtılabilir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Endişe etmeyin kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu istisnai durumlar hariç anlaşılmaz. Özellikle flep yöntemi adeta bakirelik günlerine geri dönmek gibidir, 20 günlük iyileşme döneminden sonra alttan gerçek kızlık zarınız ortaya çıkar ve cinsel ilişkiye girdiğinizde penis basıncı ile kızlık zarı gerilir ve yırtılır , böylece kızlık zarının üzerindeki kan damarlarıda parçalanır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarı bozulduktan sonra

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019

Soru Sor ( Gizli Kalır )

Ad

E-posta *

Mesaj *