Kızlık zarı dikimi ücreti

Kızlık zarı dikimi ücreti
2019 senesi için kızlık zarı dikimi ücreti bilgisi tek bir rakam altında toplanamaz. Bunun sebebi ise geçici kızlık zarı dikimi 1 haftalık ameliyattan başlayan fiyat spektrumunun flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile birlikte yapılabilen vajina daraltma, labioplasti gibi kombine ameliyatlara doğru kademeli olarak artmasıdır. Bakirelik ameliyatlarında sık tercih edilen kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı diğerleri arasında medyan değer sahiptir. İsterseniz bölümlere ayırarak kızlık zarı tamiri fiyatları hakkında bilgimizi genişletelim. Kızlık zarı dikimi maliyetlerini rakamsal olarak buaraya yazamıyoruz, alakalı kanun ve tıbbi etik kurallar sebebi ile sadece telefon ve WhatsApp üzerinden fiyat alabilirsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı

Geçici kızlık zarı dikimin dendiğinde 2 unsur ön plana çıkar : birincisi kısa sürede karar verilip uygulanan ve kısa sürede cinsel ilişkiye girilmesi gereken zaman kısıtlaması, ikinciside tümü dikkate alındığında en ucuz kızlık zarı dikimi ameliyatı olmasıdır. Bu ameliyatı yaptırabileceğiniz farklı yerler size farklı fiyatlar verebilir. Bu konuda uyulması gereken bir ücretlendirme standartı yoktur.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları

Flep yöntemi teknik terimi ile anılan kalıcı kızlık zarı dikimi teorik olarak iyileşme dönemi sonrası gerçek kızlık zarı ile en fazla benzeşen himenoplasti çeşididir. Bu durumda ihtiyacı olan hastalar arasında daha sık tercih edilir. Popüler olması ve cerrahi uygulamasının daha meşakkatli olması sebebi ile geçiciye göre daha yüksek bir kalıcı kılık zarı dikimi fiyatları söz konusudur.

Tabiki ameliyata giderken kafanızda çeşitli seçimlerde oluyor. Mesela vajina genişlemesi hissedenler flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile birlikte vajina daraltmada istiyorlar ve kendilerini ona göre ayarlıyorlar. Yada gerdek gecesinde kızlık zarının zor yırtılmasını isteyenler çift kat flep yöntemi tercih ediyorlar. Genital dudak sarkması, şekil bozukluğu ve asimetri sorunu olanlar labioplasti ameliyatınıda aynı anda yaptırma taraftarıdırlar.

Kızlık zarı dikimi fiyatlarının kaç para olduğunu buraya yazmak kurallara aykırı oluyor, site başlığının altındaki iletişim numaralarımızı arayarak veya WhatsApp üzerinden fiyat alabilirsiniz.

Site kuralları ve yasal uyarılar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarı bozulduktan sonra

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019

Soru Sor ( Gizli Kalır )

Ad

E-posta *

Mesaj *