Mikrocerrahi himenoplasti nedir ?

Mikrocerrahi himenoplasti nedir ?
Mikrocerrahi himenoplasti nedir ? Kızlık zarı dikiminde mikro cerrahi metod uygulamak sonucu nasıl etkiler ? Mikrocerrahi ile dikimin normal flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminden ne farkı vardır ? Bekaret ameliyatları içinde fazla bilinmeyen bir ameliyat metodunu inceliyoruz. Gerçektenden mikro cerrahi himenoplasti metodu neredeyse 100 hastadan birinde uygulanan / talep edilen bir yöntemdir. Öncelikle ne olduğunu, nasıl yapıldığını ve sonuçta başarı oranlarını anlatalım.

Mikrocerrahi himenoplasti nasıl yapılır ?

Kızlık zarı bozulma tarihinden itibaren en fazla 1 hafta içinde ve henüz yara taze iken uygulanabilen bir yöntemdir, ameliyat mikroskobu altında kızlık zarının yırtıldığı yerler minik dikişlerle tamir edilir, lokal anestezi uygulanan hasta genelde ağrı duymaz. Bu yöntemde dikim yapılırken himen üzerindeki yırtık bölgedeki damar yapısına çok dikkat etmek gerekir, aktif çalışan damarların üzerine dikiş konursa doku beslenmesi bozulacağı için yapılan ameliyat iyi sonuç vermeyebilir. Operasyon yaklaşık 20 dakika sürer.

Mikro cerrahi ile kızlık zarı dikiminde başarı oranı

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ve geçici kızlık zarı dikiminde şunu söyleyebilirim, evlendiğinizde kanama ihtimali bakire bayanlarla benzer orandadır. Ama mikro cerrrahi ile kızlık zarı dikildiğinde yırtılmış, parçalanmış kızlık zarı üzerinde işlem yapıldığı için dikişlerin tutma ihtimali ve zarın bütünlüğünü koruma olasılığı nispeten düşük olur. O yüzden kızlık zarı dikimi yapan doktorlar bu yöntemi çok ısrar edilmediği sürece pek uygulamaz.

Mikrocerrahi himenoplasti fiyatları

Hekim olarak mikrocerrahi himenoplasti sağlık hizmetlerinin Ameliyat zorluk derecesi flep yöntemi ile kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı seviyesine eşit düzeyde olduğu için mikrocerrahi himenoplasti fiyatlarınıda o düzeyde tutulur. Mikrocerrahi ile kızlık zarı dikimi yaptırırken aynı seansta vajina daraltma ve/veya labioplasti de yapılabilir. Bunlar dikim ücretlerini etkileyen unsurlardır.

Site kuralları ve yasal uyarılar 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarı bozulduktan sonra

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019

Soru Sor ( Gizli Kalır )

Ad

E-posta *

Mesaj *