Kızlık zarı bozulduktan sonra

Kızlık zarı bozulduktan sonra
Bakire bayanlarda ve kızlık zarı dikilmiş hanımlarda kızlık zarı bozulduktan sonra konusuna derinlemesine girmeden önce bizi arayan veya WhatsApp'tan yazan hastalarımızın çok sorduğu, kızlık zarı bozulduktan sonra acı olur mu, yoksa hissetmez miyim, kızlık zarı bozulduktan sonra vücuttaki değişiklikler nelerdir, kalçalarda genişleme ve kilo artışı olur mu, kızlık zarı bozulması nasıl anlaşılır, kişi kendi anlayabilir mi, kızlık zarı bozulduktan sonra ne zaman ilişkiye girilir, belli bir süre beklemek gerekir mi, kızlık zarı bozulduktan sonra kanama ne kadar sürer, kızlık zarı bozulduktan sonra ilişkiye devam edilir mi, yoksa beklemek gerekir mi, kızlık zarı bozulduktan sonra hamile kalınır mı, kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikmesi olur mu ? Alt konularada yanıtlar veriyoruz.

Kızlık zarı bozulması

Kızlık zarı bozulduktan sonra genellikle ilişkiye girenlerin görebileceği miktarda yani bir damladan tutunda 2 gün sürecek kadar çok değişik miktarlarda kızlık zarı kanı gelir, kanama ihtimali %90 civarıdır, kalan %5'lik kesimde kanama çok az olur ve vajina içinde kaybolur gider, diğer %5'te ise esnek kızlık zarı vardır ve ilk girişte kızlık zarında duvara ulaşan bir yırtık olmadığı için bakirelik kanı gelmez, ama onlardada dikkatli bir jinekoloğun kızlık zarı muayenesinde kolaylıkla anlayabileceği içten ayrışma ve genişlemeler olur. Kızlık zarının bozulması kadın vücudunda fiziki ve kimyasal değişikliklere yol açmaz, vajina girişinin açılması yani artık cinsel ilişkiye hazır olması dışında ek bir bulgu yoktur. Bakirelikten kadınlığa geçmiş olmanız sizde kalça genişlemesi, yürüme değişikliği, kilo artışı, adet düzensizliği veya değişimi gibi bulgular ortaya çıkarmaz. Ayrıca gebe kalıp kalmayacağınız konusuda kızlık zarının bozulması ile ilişkili değildir, bakire iken hamile kalan birçok bayan oluyor. Sonuç olarak bir hanımın bakire olup olmadığını kızlık zarı muayenesi dışında anlamanın imkanı yoktur.

Kızlık zarı bozulduktan sonra

Bekaretin bozulması size acı verebilir veya hiç bir ağrı  - acı hissetmeyebilirsiniz, her iki durumda normaldir ve kızlık zarı çeşidinize bağlıdır. Daha geniş bilgi için kızlık zarı bozulduktan sonra acı olur mu başlıklı sayfanızada bakınız.

Kızlık zarı bozulduktan sonra vücuttaki değişiklikler nelerdir ?

Kızlık zarının yırtılması vajinanın girişlere açılması dışında bir değişikliğe yol açmaz. Bu konuda detaylar için kızlık zarı bozulduktan sonra vücuttaki değişiklikler nelerdir konulu sayfamıza göz atın.

Kızlık zarı bozulması nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarı bozulmasının cinsel ilişkide anlaşılması için kızlık zarı kanı gelmesi gerekir, kanama yoksa zarın patlayıp patlamadığı konusunda bilgi almanın tek yolu kızlık zarı muayenesidir. Bu konuda daha fazla bilgi için kızlık zarı bozulması nasıl anlaşılır başlıklı sayfamıza bakınız.

Kızlık zarı bozulma belirtileri

Bakireliğin bozulduğuna yada kızlık zarının yırtıldığına dair belirtiler arasında genellikle sadece kızlık zarı kanaması dikkate alınır,  onun dışında acıma, yana gibi subjektif bulgulara önem verilemez. Daha geniş bilgi için kızlık zarı bozulma belirtileri konusundaki yazımızı okuyun.

Kızlık zarı dikimi

Hymenoplasty yada bekaret tamiri adıda verilen bakireliği yeniden kazanma ve gerdek gecesinde kızlık zarı kanamasını temin eden ameliyat grubunu detaylı incelemek için kızlık zarı dikimi makalenizi tavsiye ediyorum.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Geçici, kalıcı flep yöntemi, vajina daraltmalı kalıcı zar dikimi dahil olmak üzere bakirelik operasyonlarıyla ilgili tüm ücret bilgileri için kızlık zarı dikimi fiyatları başlıklı yazımıza göz gezdirin, rakamlara yer verilmez. Fiyat almak için telefon veya WhatsApp ile ulaşınız.

Kızlık zarı bozulduktan sonra konusu için  Site kullanım kuralları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019

Soru Sor ( Gizli Kalır )

Ad

E-posta *

Mesaj *