Kızlık Zarı Dikimi Jinekolog Dr. Turgay Karakaya

Kızlık zarı dikimi Dr. Turgay Karakaya
İstanbul'da kızlık zarı dikimi 2015 yılında jinekolojik uygulamaların zirvesine oturmuş durumdadır. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor. Eski zamanlarda en fazla kürtaj yapılırdı , ama artık zaman değişti ve kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma gibi evlilik hazırlığuna dahil edilen küçük cerrahi girişimler artık kadın doğumda çok popüler oldu . Zaten gerek telefonla gerekse internetten WhatsApp = 0532 221 3007 üzerinden ulaşıp soru soran hastalar genellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , esnek kızlık zarık zarı cinsel ilişkide kanama yapar mı , önceden yapılan kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , vajina daraltma fiyatları nekadardır , bir bayana kızlık zarı muayenesi yapılırken kızlık zarı bozulabilir mi , kızlık zarı diktirenler nelere dikkat etmeliler , vakum kürtaj nasıl yapılır , İstanbul'da kürtaj fiyatları kaç paradır gibi sorular geliyor.

www.twitter.com/jinekologdr

www.facebook.com/kurtajfiyatlari

WhatsApp = 0532 221 3007

Muayenehane : İncirli Cad 9 Bakırköy İstanbul

Randevu : 0212 227 5519 - 0532 221 3007 - 0532 441 9825 - 0542 215 7274

Kızlık zarı dikimi fiyatı


2014 yılında İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlamaktadır , kızlık zarı diken yerlede sıklıkla yapılan işlemin ayrıntısına göre bu fiyat artar , mesela flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi .... tl iken , çift kat flep yöntemi .... tl ye yapılmaktadır , yine son zamanlarda popüler olan kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı aynı seans içinde gerçekleştirildiğinde benzer şekilde .... tl istenmektedir. Başka bir örnekte aynı seans içinde kızlık zarı dikimi , vajina daraltma ameliyatı ve labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi operasyonu istediğinizde bu size İstanbul'da yaklaşık olarak .... tl civarına patlayacaktır. Geçici kızlık zarı dikimi için ise talep edilen rakam genelde .... tl civarıdır. Sadece vajina daraltma veya sadece labioplasti istersenizde ... tl civarına halledebilirsiniz.

Flep Yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi


Sadece İstanbul'da yani Türkiyede değil aynı zamanda dünyanın bütün gelişmiş ülkelerinde en güncel ve gelişmiş bekaret tamiri yani himenoplasti metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Gerçektende İstanbul'da kızlık zarı diktiren hastaların nerdeyse %90'ı flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıyor . Peki geçici kızlık zarı dikimine göre flep yönteminin avantajı nedir , neden bunca insan kalıcı dikim istiyor :
Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi aslına en uygun yapılan bekaret onarımıdır ve 20 günlük iyileşme döneminden sonra gerçek kızlık zarı ile her bakımdan aynı yapı ve fonksiyonda bir kızlık zarı haline gelir ve zaman kısıtlaması olmadığı için yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girseniz tama yakın ihtimalle kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.
Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaklaşık yarım saat süren küçük cerrahi girişimlerden olup lokal anestezi yani sadece işlem yapılan vajina girişinin uyuşturulması ile gerçekleştiriliyor , dolayısı ile dikim esnasında pek acı hissetmiyorsunuz ve himenoplasti sonrası masadan kalkarak yürüyüp gidebiliyorsunuz.

Geçici Kızlık zarı dikimi


Artık demode olsa bile bazen ihtiyaç duyulan eski bir himenoplasti metodudur. Yöntem olarak eski kızlık zarı parçaları yeniden birbirine tutturulur. Geçici kızlık zarı dikiminin tek avantajı dikim sonrası hemen cinsel ilişkiye girilebilir olmasıdır , yani geçici kızlık zarı dikimi yaptırdınız ve gidip aynı gün cinsel ilişkiye girebiliyorsunuz veya 5 gün içinde girebilirsiniz , işi dahada uzatırsanız kızlık zarınız kendiliğinden yırtılabilir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


İstanbul'da bekaret tamiri yani himenopasti yaptırmayı düşünen birçok hastanı ilk önce sorduğu soruların başında kızlık zarı dikimi anlaşılır mı geliyor . Gerçi Aristo mantığına göre cevap versek zaten yanıtlamış oluruz , kızlık zarı dikimi anlaşılacak olsa neden böyle bir işlem yapalım ve yüzlerce yıldır bayanlar neden kızlık zarı diktirtiyorlar , kızlık zarı diktiren binlerce bayan acaba yanılıyor mı ? Neyse felsefe dersi yeterlidir , siz merak etmeyin kızlık zarı dikimi %95'ı aşkın oranda anlaşılmaz , kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu partneriniz tarafınca ortaya çıkmaz. Ama cinsel ilişkiye girmeden önce bir jinekoloğa muayene olursanız o kızlık zarınızın dikilmiş olduğunu tabiki anlar ama üzülmeyin onunda bu durumu sizin dışınızda bir kişiye açıklama yetkisi yoktur , siz ona doktor bey kızlık durumumu benden başka kimseye açıklamayın derseniz o açıklayamaz.

Kızlık zarı diktirenler 


İstanbul'da kızlık zarı diktiren birçok hastamıza kızlık zarı dikiminden sonra nelere dikkat etmeleri gerektiğini ayrıntılı oarak anlatıyoruz ama sanıyorum dikim gününün heyecanı ile bir kulaklarından girip diğer kulaklarından çıkıyor :) neyse bir daha anlatalım , kızlık zarı diktiren bir hasta 10 gün süre ile banyosunu ayakta duş şeklinde almalıdır , yine ilk 20 gün ata ve bisiklete binmek , aşırı bacak açmayı gerektiren spor haraketleri sakıncalıdır. Ayrıca kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını merak ediyorsanız ilgili linkten yorumlara bakabilirsiniz.

Esnek kızlık zarı 


İstanbuldaki muayenehanemizi birçok hasta arıyor ve bunlardan bazıları kendilerinde esnek kızlık zarı olduğundan şüphe ediyorlar , özelliklede cinsel ilişkide bulunupta kızlık zarı kanaması ortaya çıkmazsa esnek kızlık zarı şüphesi dahada artıyor. Bayanlarda kızlık zarının esnek olması başa bela gerçekten ve kadın popülasyonunda yaklaşık %5 oranında rastlanıyor , kızlık zarı şekli olarak ortada tek delikli kızlık zarı tipine çok benzer ama ortadaki adet kanının geçişini sağlayan delik oldukça abartılıdır ve cinsel ilişkide penis bu delikten geçerek vajinaya ulaşabilir ve kızlık zarı içten ayrışmaya uğrayarak bozulsa bile tam yırtılmadığı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkmaz.      

Vajina daraltma


Eskiden sadece vajinal yolla doğum yapmış bayanlarda görülen vajina genişlemesi artık sosyal ortamların genişlemesi ile evlilik önceside görülmeye başladı ve özellikle evlilik öncesi yoğun cinsel yaşantısı olup daha sonra başka biriyle evlilik planları yapan bayanların taleb ettiği kızlık zarı dikimi ile aynı seansta vajina daraltma ameliyatı yapmakta popüler oldu . Yani artık flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma aynı ameliyat içinde gerçekleştirilerek kızlık zarı bozulması sonrası daha doğal bir seks hayatı elde etmek mümkün olabiliyor. İstanbul'da vajina daraltma fiyatları yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlamaktadır.

Kızlık zarı dikimi video


Kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatlarının videoya çekilip youtube veya vimeo gibi video paylaşım sitelerinden yayınlanması tıbbi etik olarak mümkün değildir. Ayrıca hastanın gizliliğide derin bir şekilde ihlal edilmiş olur . Dolayısı ile biz kızlık zarı dikimi videolarına karşıyız.Kürtaj


İstenmeyen gebeliklerin sonlandırılması vakumlu kürtaj çıktıktan sonra oldukça kolaylaştı. 10 dakika içinde rahim kazıması yapılmadan ağrı veya sızı olmadan kürtaj olmak mümkün oluyor . Kürtaj öncesi hasta jinekolojik muayene ve ultrasondan geçirilerek gebelik haftası netleştiriliyor ve daha sonra lokal anestezi altında çocuk aldırma işlemi gerçekleşiyor. Kürtaj sonrası hastada genellikle kanama veya ağrı şikayeti rastlanmıyor.

Kürtaj fiyatları


2014 yılında İstanbul'da kürtaj fiyatları genellikle ... tl den başlayarak gebelik haftasına bakılarak değişime uğruyor , yani yükseliyor . Örnek vermek gerekirse İstanbul'da kürtaj yapan yerlerde 4 haftalık bir gebelikte ... tl kürtaj ücreti istenirken , gebelik haftası 5 haftaya çıkarsa bu fiyat genelde ... tl , 6 haftalık olursada ... tl oluyor . 10 hafta dahil bu ücretler yukarı doğru çıkıyor ama kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra çocuk aldırmak yasak olduğu için 11 haftalık veya daha ileri gebelikler için kürtaj yasağı söz konusudur.

Kürtaj nasıl yapılır ?


Eski dönemlerde sadece rahim içi kazıma şeklinde yapılmakta olan kürtaj müdahalesi artık günümüzde en modern teknik olan vakum kürtaj şeklinde yapılıyor , yani rahim içine hiç metalik cihazla müdahale edilmiyor , kazıma işlemi yapılmıyor , artık kürtaj nasıl yapılır sorusuna en iyi cevap onun yerine karmen kanülü denilen coca cola pipetine benzeyen ince bir tüp vasıtası ile negatif basınç uygulanıyor ve gebelik kesesi dışarı alınıyor.

Gebelik testleri


2014 yılında ve geçen 10 yılda gebelik testleri çok yaygınlaşmış ve çeşitlenmiştir , cinsel akitivitei olan her bayanın çantasında bir gebelik testi bulundurması gerekmektedir. Özelliklede beklediğiniz adet tarihinizden 5 gün geçmesine rağmen hala adet görmediyseniz en yakın eczaneden bir gebelik testi alarak kendiniz uygulayabilirisiniz. İstanbul'da gebelik testi fiyatları yaklaşık olarak 5 tl civarıdır. Yani çok ucuzdur.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İncirli cad 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007
0532 441 9825
0542 215 7274
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

Yorumlar

 1. Bunda 2 ay once nisanlim vajina bolgemle oynamaya basladi ve bi parmagini vajinama soktu bi yanma ufak bi aci hissettim daha sonra lavaboya girdigimde kan geldigini gordum acaba kizlik zarim bozulmusmudur?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kısmen veya tamamen bozulmuş olabilr , kızlık zarı muayenesi gerekir

   Sil
 2. 24 Ekim 15:13 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Hocam bir iykik yapsan
  24 Ekim 15:13 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Annem duysa yuregine iner
  24 Ekim 15:13 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Ben soylemedim ki
  24 Ekim 15:13 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Kimseye
  24 Ekim 15:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: olmaz büyük suç 18 i bekle
  24 Ekim 15:14 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: AMA 2 yil olmus olur
  24 Ekim 15:14 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Ya siz doktorluktan cikarsaniz
  24 Ekim 15:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: farketmez
  24 Ekim 15:14 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Ben size gelmek istiyorum
  24 Ekim 15:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: neden çıkayım daha delikanlıyım :)
  24 Ekim 15:14 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Helal olsun hocam :) cikma yin tabi
  24 Ekim 15:15 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Ve fiyati ogrene bilirmiyim
  24 Ekim 15:15 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Parayi ayri sakliycam o is icin
  24 Ekim 15:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: gbp ye vurunca çok ucuz
  24 Ekim 15:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 500p ayır
  24 Ekim 15:15 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Gbp ne hocam
  24 Ekim 15:16 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: 500 pound
  24 Ekim 15:16 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Tamam ucuz mus
  24 Ekim 15:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: grand britany pound
  24 Ekim 15:16 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: :/ bir zar 500 pound 😃
  24 Ekim 15:16 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Hahaha
  24 Ekim 15:16 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: zari satin aldigimiz bir dunyadayiz
  24 Ekim 15:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 500 :)
  24 Ekim 15:16 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Allahim allahim
  24 Ekim 15:17 - Op. Dr. Turgay Karakaya: olmadı birdaha
  24 Ekim 15:17 - Londra'dan kızlık zarı dikimi iç

  YanıtlaSil
 3. 25 Ekim 23:14 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Acikcasi korkularim oldugu icin baktiramiyorum bozuldu mu bozulmadi mi diye
  25 Ekim 23:23 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Napmam gerekiyor
  25 Ekim 23:39 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Lutfen yardimci olun bana gercekten zor durumdayim
  26 Ekim 07:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: muayene etmeden nasıl anlayabiliriz

  YanıtlaSil
 4. 26 Ekim 11:48 - Adana'da flep yöntemi kızlık zarı diktiren hasta: Doktor bey merhabalar. Size danışmam gereken bir konu var. Bundan beş gün once adana da ozel bi muayenehanede flap ameliyat oldum. Ama buyuk tuvalte her cksmda damla damla kan geliyo ameliyatmdan. Bu normal mi nolur cevap verin uykularm kacti dusunmekten
  26 Ekim 11:49 - Adana'da flep yöntemi kızlık zarı diktiren hasta: İlaclarimi duzenli kullandm. Pansumanimi da yaptim. Her hangi bi zorlama olmadi kabızlıl falan da yok. Ama damla damla kan geliyor. Ben anlam veremedim
  26 Ekim 11:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: büyük ihtimalle normaldir ama doktorunuza neden danışmıyorsunuz
  26 Ekim 12:00 - Adana'da flep yöntemi kızlık zarı diktiren hasta: Doktoruma ulasamiyorum bugun pazar oldgndan dolayi. O yuzden sizi rahatsiz ettim nolur kusura bakmayin
  26 Ekim 12:01 - Adana'da flep yöntemi kızlık zarı diktiren hasta: Sdce cokk huzursuz oldum o yuzden acilen size ulastm.
  26 Ekim 12:01 - Adana'da flep yöntemi kızlık zarı diktiren hasta: Normaldir yani dmi ? cnku arastrdm ilk bi ay normaldir diyor diger hekimler de
  26 Ekim 12:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  26 Ekim 12:02 - Adana'da flep yöntemi kızlık zarı diktiren hasta: Cok tesekkur ederim.
  26 Ekim 12:02 - Adana'da flep yöntemi kızlık zarı diktiren hasta: İyi gunler diliyorum

  YanıtlaSil
 5. Bekaret Testi: Turgay bey ?
  10 11 2015, 22:53 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  11 11 2015, 08:00 - Bekaret Testi: Bekaret testini ne kadara yapiyosunuz ?
  11 11 2015, 08:23 - Bekaret Testi: Ben kizlik zari kontrolu yaptırmak istiyordum ama sanirim yapmiyosunuz onu
  11 11 2015, 08:27 - Jin op dr turgay karakaya: Tabiki yapıyoruz
  11 11 2015, 08:28 - Bekaret Testi: Fiyati ne kadar ayrica bu gun gelsem bakma sansiniz varmi ?
  11 11 2015, 08:29 - Jin op dr turgay karakaya: Evet bakarız bugün
  11 11 2015, 08:29 - Jin op dr turgay karakaya: Saat 14.30 da yer var uygun mu ?
  11 11 2015, 08:29 - Bekaret Testi: Tamam olur
  11 11 2015, 08:29 - Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalım
  11 11 2015, 08:30 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım.. yaş?
  11 11 2015, 08:30 - Bekaret Testi: 18
  11 11 2015, 08:30 - Jin op dr turgay karakaya: Ok uygun
  11 11 2015, 08:30 - Bekaret Testi: Tamam görüşürüz o zaman
  11 11 2015, 08:30 - Bekaret Testi: Iyi gunler
  11 11 2015, 08:30 - Bekaret Testi: 😊
  11 11 2015, 08:30 - Jin op dr turgay karakaya: Sizede

  YanıtlaSil
 6. Flep Yöntemi Kalıcı: Hayırlı pazarlar Günaydın
  10 01 2016, 11:30 - Flep Yöntemi Kalıcı: Kızlık zarı dikimi fiyatlarını öğrenebilir miyim
  10 01 2016, 11:32 - Flep Yöntemi Kalıcı: flep yöntemiyle kalicilik mümkün mü
  10 01 2016, 11:32 - Flep Yöntemi Kalıcı: bu işlem kaç dakika sürmekte ve iyileşme hemen sağlanır mı

  YanıtlaSil
 7. Mrb kızlık zarı dikimi için
  15 03 2016, 22:46 - -: Rahatsiz ettim kusura bakmayin
  15 03 2016, 22:47 - -: Sorum olucak size hocam
  15 03 2016, 22:47 - -: Musaitmisiniz?
  15 03 2016, 22:48 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  15 03 2016, 22:49 - -: 5 yil once nisanlimla birlikte olduk.
  15 03 2016, 22:49 - -: Ayrildiktan 3 4 yil sonra hayatima birisi girdi bu kisiyle 1 kac kez iliskiye grdik fakat kan gelmedi
  15 03 2016, 22:50 - -: 5 yil once birlikte oldugum kisidede kan gelmemisti ama bn iliskiye girdik diye dusunmedigim icin takmamistim
  15 03 2016, 22:50 - -: Hastaneye gittiim kizlik zarimin esnek oldugunu soylediler.
  15 03 2016, 22:51 - -: Simdi ise ailemden tepki geldi ve cok korkuyorum
  15 03 2016, 22:52 - -: Bi kac kere iliskiye girdim. Ve doktora gidince iliskiye girmissin derlermi yada kizlik zarin duruyor mu derler 😔😔😔
  15 03 2016, 22:52 - -: Lutfen bana yardimci olun
  15 03 2016, 22:53 - Jin op dr turgay karakaya: Bozulmuş derler tahminen
  15 03 2016, 22:53 - -: Iliskiye girmedigim nasil belli olur hocam
  15 03 2016, 22:53 - -: Ne yapmam lazim
  15 03 2016, 23:01 - -: Enek kizlik zari dikimi yapiyomusunuz.
  15 03 2016, 23:01 - -: Ve belli olurmu ?
  15 03 2016, 23:04 - Jin op dr turgay karakaya: Yapıyorum ve orijinal olur. Asla belli olmaz
  15 03 2016, 23:44 - -: Bir doktor tarafindan anlasilirmi peki hocam
  15 03 2016, 23:53 - Jin op dr turgay karakaya: Zor ama evet
  15 03 2016, 23:54 - -: Him zor anlasilir yani
  15 03 2016, 23:54 - -: Kilonlik yada ufak tefek hastaneler olunca anlasilmaz dogrumudur
  16 03 2016, 12:23 - -: Hocam ordamisinizz
  16 03 2016, 12:33 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  16 03 2016, 12:36 - -: Yazmistim ama cvp vermediniz
  16 03 2016, 12:36 - -: Saglik ocaklari kilinlikler veya mahalle hastaneleri esnek kizlik zari dikimini anlarlarmi
  16 03 2016, 12:37 - Jin op dr turgay karakaya: İlişki öncesi anlaşılabilir. Ama sonrasında anlaşılmaz
  16 03 2016, 12:37 - -: Himm
  16 03 2016, 12:38 - -: Bana sadece doktora gostermk icin lazim
  16 03 2016, 12:38 - -: Kiz oglan kiz oldugumu soylemez yani dimi

  YanıtlaSil
 8. İyi aksamlar kızlık zarı dikimi soracaktım
  29 03 2016, 20:20 - -: rahatsiz ediyorum da birsey sorabilirmiyim
  29 03 2016, 21:13 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  29 03 2016, 21:40 - -: Daha once de sizle konusmustuk
  29 03 2016, 21:40 - -: Nisanin 3 de gelecem erken gelecem
  29 03 2016, 21:40 - -: Ve suan reglim bi sorun olur mu
  29 03 2016, 21:41 - -: Ve randevu da almak istiyorim
  29 03 2016, 22:40 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Regl sorun olmaz
  29 03 2016, 22:40 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 3 nisan pazara geliyor kapalıyız
  29 03 2016, 22:41 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 2 veya 4 nisan ?
  29 03 2016, 22:41 - -: 4 nisan sabah gelecem zaten
  29 03 2016, 22:42 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok 4 nisan 11.00 de yer var .. isim ne yazalım
  29 03 2016, 22:42 - -: Yalniz sunu sizden rica ediyorum arkadasimla gelecem yaninda konusmazsak ozel.olarak konusmamiz mumkun mi bi bilgi verilmesini istemiyorim da
  29 03 2016, 22:42 - -: Esra deniz bakar
  29 03 2016, 22:43 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hiç merak etmeyin onu brkleme salonunda ağırlarız
  29 03 2016, 22:43 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok yazdım
  29 03 2016, 22:45 - -: Hani ogrenilmesini istemiyorum
  29 03 2016, 22:46 - -: Cok tesekkur ederim
  30 03 2016, 07:46 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 9. Merhaba kızlık zarı dikimi için ulaştım
  12 04 2016, 17:49 - -: Numaranizi internetten buldum
  12 04 2016, 17:49 - -: Size bir sorum olucakti musaitseniz?
  12 04 2016, 18:05 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  12 04 2016, 18:07 - -: Ben erkek arkadasimla arkadan iliskiye girmeye kalktim keske de yapmasaydim bilmiyorum neden oldu ama kan geldi arkadan oda ben de cok korktuk sonra birsey olmaz dedi kizlik zariyla alakasi yok dedi
  12 04 2016, 18:07 - -: Sizce alakasi varmidir?
  12 04 2016, 18:10 - Jin op dr turgay karakaya: Evet genelde bozulur öyle.. ama muayene etmek lazım
  12 04 2016, 18:10 - -: Peki ya bozulmamissa bu muayne esnasinda da bozulmazmi
  12 04 2016, 18:11 - Jin op dr turgay karakaya: Muayenede zara temas etmiyoruz
  12 04 2016, 18:11 - -: Hmm.anladim

  YanıtlaSil
 10. İyi geceler turgay bey kızlık zarı dikimi kaça
  12 05 2016, 08:57 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  12 05 2016, 10:04 - -: Şuan dersim var
  12 05 2016, 10:05 - -: Çıkınca ders den sizi arıcam
  12 05 2016, 10:05 - -: Özel bir konu da destek almam lazım
  12 05 2016, 10:05 - -: Ona göre yanınıza
  12 05 2016, 10:05 - -: Gelcem
  12 05 2016, 10:05 - -: Haziranda
  12 05 2016, 10:26 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  12 05 2016, 11:04 - -: Sizi aradım
  12 05 2016, 11:04 - -: Ama sekreter çıktı benim sizinle konuşmam lazım başkasına anlatamam ki
  12 05 2016, 12:15 - -: Şöyle anlatım ben bir ilişki durumu yaşadım ama sex olmadı yani sadece içime girip çıktı ve 5 gün sanki adet gibi bir kanama oldu
  12 05 2016, 12:15 - -: Kızlık gitti mi anlamadım
  12 05 2016, 12:15 - -: Bu da ben istemeden oldu
  12 05 2016, 12:15 - -: Eger gittiyse
  12 05 2016, 12:15 - -: Diktirmek için gelcm
  12 05 2016, 12:15 - -: Yanınıza
  12 05 2016, 12:15 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Gitti evet
  12 05 2016, 12:15 - -: Ama emin olmam lazm
  12 05 2016, 12:16 - -: Size resim atsam ? Ona göre bir şey söyleseniz bana çünkü sonra dan ilişki yaşamak istedim ama yine acı oldu
  12 05 2016, 12:16 - -: Agrı oldu ve yapamadm
  12 05 2016, 12:16 - -: Hiç bir şey
  12 05 2016, 12:19 - -: Ve o zaman da çok büyük bir acı hissettm yırtılma var sa şuan gelcm
  12 05 2016, 12:19 - -: Size resim atsam ona göre haber versenz
  12 05 2016, 12:19 - -: Erken gelsem
  12 05 2016, 12:19 - -: Korkuyoeum çünkü
  12 05 2016, 12:20 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Resim yasak
  12 05 2016, 12:20 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Muayene edelim
  12 05 2016, 12:21 - -: Ama bu şekil de nasıl anlayıp gelcm ona göre fakülte den izin alıp acil bir durum sa hemen gelcm
  12 05 2016, 12:21 - -: Şuan rizedeym
  12 05 2016, 12:21 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Dikim?
  12 05 2016, 12:22 - -: Evet
  12 05 2016, 12:22 - -: Dikim kızlık için mi
  12 05 2016, 12:22 - -: Yoksa
  12 05 2016, 12:22 - -: Rahim de bi yırtılma
  12 05 2016, 12:22 - -: Ayrıca
  12 05 2016, 12:22 - -: Varsa
  12 05 2016, 12:22 - -: Erken gelcm
  12 05 2016, 12:22 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Havaalanına 10 dakikayız aynıngün geri uçabilirsiniz
  12 05 2016, 12:23 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: %90 zar yırtılmasıdır %10 vajina yırtığı ihtimali
  12 05 2016, 12:23 - -: Nasıl anlatsam
  12 05 2016, 12:23 - -: Rahim çok dar görünüyor
  12 05 2016, 12:23 - -: Ve içinde kırmızı bir şey var altta
  12 05 2016, 12:24 - -: Bu beni korkuttu

  YanıtlaSil
 11. İyi akşamlar , hymenoplastı – flep yöntemi kızlık zarı dikimi için size ulaştım , bu operasyon için aynı gün içine ilk muayene ve operasyon yapabilir misiniz ve bu operasyon gizliliği nedir , hasta kayıtlarını herhangi bir kurumla paylaşıyor musunuz, vaka nın size gelmeden hemogram biyokimya elisa vb testlerini yaptırıp getirebilirim , önemli olan size geldiği gün operasyonu yaptırım geri dönmemiz lazım kontrol için tekrar gelebiliriz tabi
  15 06 2016, 23:21 - Jin op dr turgay karakaya: Tamamen gizli kalır
  15 06 2016, 23:21 - Jin op dr turgay karakaya: Ön hazırlık gerekmez
  15 06 2016, 23:22 - Jin op dr turgay karakaya: Geldiğinizde 30 dakikada biter ve yürür gidersiniz
  15 06 2016, 23:22 - -: Flep yönetimi 30 dk mı
  15 06 2016, 23:22 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  15 06 2016, 23:22 - -: Ücreti ne kadar
  15 06 2016, 23:24 - -: Teşekkürler ,
  16 06 2016, 16:09 - -: Cumartesi kliniğiniz açık mı
  16 06 2016, 16:10 - Jin op dr turgay karakaya: Evet

  YanıtlaSil
 12. Şimdi kıyafetler üzerimzdeyken sürtnme yolyla kızlık bozulurmu lutfn yardımcı olurmusunz
  27 06 2016, 23:08 - Jin op dr turgay karakaya: www.surtunme.com burda yazdım
  27 06 2016, 23:19 - -: Abi ben o dönem adet görüyodum zaten kan gelip gelmedigini bilmiyorum ama üzerimde pantolon vardı bişey olmusmudur
  27 06 2016, 23:28 - -: ?
  27 06 2016, 23:33 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzaribozulma.com burdan bakın onada
  27 06 2016, 23:36 - -: Muayene ücreti nedir peki
  27 06 2016, 23:36 - -: Kimse kesin bişey soylemiyo
  27 06 2016, 23:36 - Jin op dr turgay karakaya: https://kurtaj-nasil-yapilir.com/kurtaj-kizlik-zari-dikimi-vajina-daraltma-genel-fiyat-listesi/
  27 06 2016, 23:38 - -: Fiyatt
  27 06 2016, 23:55 - -: Muayene
  27 06 2016, 23:55 - -: Ücreti nekadar
  28 06 2016, 01:08 - -: ????
  28 06 2016, 08:01 - Jin op dr turgay karakaya:
  28 06 2016, 13:32 - -: Biraz indirim yapamazmisinz bana ya
  28 06 2016, 15:08 - Jin op dr turgay karakaya: Nakitte %10
  28 06 2016, 15:11 - -: Nekadr
  28 06 2016, 15:11 - -: Oluyo
  28 06 2016, 15:11 - -: Peki
  28 06 2016, 16:03 - -: lirami
  28 06 2016, 16:06 - -: Oluyo
  28 06 2016, 16:19 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  28 06 2016, 16:45 - -: Peki gelicem ama adres verirmisniz bilmiyorum pek meydana yakinmisinZ
  28 06 2016, 16:56 - -: ?
  28 06 2016, 17:10 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  28 06 2016, 17:10 - Jin op dr turgay karakaya: Listede adres var :
  28 06 2016, 17:10 - Jin op dr turgay karakaya: https://kurtaj-nasil-yapilir.com/kurtaj-kizlik-zari-dikimi-vajina-daraltma-genel-fiyat-listesi/
  29 06 2016, 17:09 - -: Sizmi bakiyosunuz?
  29 06 2016, 17:09 - -: Muayene ediyosunuz
  29 06 2016, 17:13 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  29 06 2016, 17:13 - Jin op dr turgay karakaya: Gün ?
  29 06 2016, 17:19 - -: Bayramdan sonra gelicez klinigin adı nedir bu numaradan araya bilirizmi? Muayene ücreti nakit tl dimi
  29 06 2016, 17:19 - Jin op dr turgay karakaya: Evet. Listede adrws var
  29 06 2016, 17:21 - -: Peki teşekkürler. geleceğim zaman randevu alicam
  29 06 2016, 17:23 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  21 07 2016, 03:54 - -: Doktor bey Ben yarın muayene olmak için gelicem randevu almamiza gerek varmı ayrıca kızlık zarı dikimi yaptırsam ?
  21 07 2016, 06:56 - Jin op dr turgay karakaya: Evet.. saat ? İsim ne yazalım
  22 07 2016, 11:17 - -: Pazar günü acıkmısnz ?
  22 07 2016, 11:18 - Jin op dr turgay karakaya: Kapalı.. ctesi açığız
  22 07 2016, 11:45 - -: Salı günü saat 3 'de gelicm eğer uygunsa, isim s...
  22 07 2016, 11:45 - Jin op dr turgay karakaya: Uygun
  22 07 2016, 11:46 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım
  22 07 2016, 11:47 - -: Bayan doktor varmı peki
  22 07 2016, 11:47 - -: Neyse yada farketmez
  22 07 2016, 11:48 - -: Iyi günler
  22 07 2016, 11:48 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  22 07 2016, 12:00 - -: Muayene ederken bişey kullaniliyomu korkuyorum ben bi sorun olmaz değilmi ?
  22 07 2016, 12:05 - Jin op dr turgay karakaya: Kullanılmıyor
  25 07 2016, 16:08 - -: Doktr bey ben rahatszlandm yarın gelemem muayene olmaya randevuyu cuma gününe erteleye bilirmisinz ?
  25 07 2016, 16:10 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  25 07 2016, 16:11 - -: Tamm teşekkürler
  25 07 2016, 16:11 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdın
  25 07 2016, 16:11 - Jin op dr turgay karakaya: M

  YanıtlaSil
 13. dr bey iyi geceler. ben 1,5-2 ay önce flep yöntemi ile kızlık zarımı diktirdim. bir süre sonra sıkıntı hissetmeye başladım. 4 gün önce kontrole gittiğimde tutmadığını doktor tutmadığını söyledi ve yeniden dikti. fakat 3 gün sonra yeniden açıldı. doktora durumu anlattığımda anlattığımda evlenmeden 1 hafta önce gel geçici dikelim dedi. merak ettiğim flep yöntemi herkeste tutuyor mu? böyle istisnalar olabilir mi? tekrar flep yöntemini denesem sonuç alma ihtimalim var mı? teşekkür ederim şimdiden.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Flep yöntemi mutlaka sonuç veren en güvenli yöntemdir, 30 senedir flep yöntemi üzerine çalışıyorum, ayrıca ilişkiye girip bozdurup tekrar diktirebilirsiniz, bu konuda sınır yok

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarı bozulduktan sonra

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?