Kızlık zarı dikimi fiyatları ekşi sözlük

kızlık zarı dikimi fiyatları ekşi
Kızlık zarı dikimi fiyatları ekşi sözlük, kadınlar kulübü forumu gibi paylaşım tahtalarında şu kadar liradır , bu kadar paradır diye bilgiler internette yaygındır. Hekimler resmi web sitelerinde direkt olarak yapılan tedavi ve teşhis metodlarının, ameliyatların fiyatlarını açıklamazlar. Zaten açıklanacak olsa bu saygın meslek taksitle ürün satan bir pazar yeri haline dönerdi. Ama tabiki bizi telefonla arayarak, whatsapp , kısa mesaj gibi gibi birebir iletişim araçları üzerinden himenoplasti ameliyat ücretlerini sorabilirsiniz. Genital estetik ameliyatlarda kişinin yaşamakta olduğu problemin derecesine göre farklı fiyat genellikle verilmez. O yüzden bekaret ameliyatları planlarken önceden maliyet öğrenmeniz mümkündür, bu sıklıkla her hasta için aynıdır.
======
Op. Dr. Turgay Karakaya'ya soru sor veya cepten ara : WhatsApp 0532 221 3007 , Hakkında yazılan yorumları oku , forumlarda geçen yorumlar bak , adresini haritada gör , muayenehanesini ara : 0212 227 5519
======

Kızlık zarı dikimi fiyatlarında belirleyici kriterler

Hymenoplasti ameliyat fiyatı hastadan hastaya değişiklik göstermez, yani sizin ameliyatınız diğerlerinden daha uzun sürecek o yüzden sizden şu kadar ek ücret taleb edeceğiz diyen bir doktorla karşılaşmazsınız. Ama ihtiyacınız olan yada jinekologdan taleb ettiğiniz müdahale çeşidine göre farklı ücretlendirmeler olabilir. Buna verilebilecek en sık örnek birçok hastanın flep yöntemi kalıcı kızlık diktirme operasyonuna vajina daraltma ameliyatınıda ekletmesidir. Bu durumda iki ameliyat aynı seansta yapılacağı için bütçenize ek bir masraf olarak yansıması doğaldır. Örnekler çoğaltılabilir, mesela bekaret tamiri ameliyatı ile birlikte labioplasti yani genital dudak ameliyatıda istenebilir, yada bu 2 ameliyatın aynı seansta gerçekleştirilmesini içeren kombine ameliyatlar zar dikim ücretlerine yansıyacaktır.

Ekşi sözlükte kızlık zarı dikimi ücretlerinin yorumlanması

Kızlar soruyor, kadınlar kulübü ve ekşi sözlük gibi anonim bilgi paylaşım ortamlarında kişiler isimsiz yorum yazdıkları için ilgi çekici ama gerçekliği tartışılır bilgilerde yazabilmektedir. Kadınların genital estetik müdahaleleri hakkında çeşitli fiyatlar vermek ve bunları alay konusu etmekte birçok kişi için bir eğlence olabilir ama gerçekleri yansıtmayan bu bilgilere itibar etmenizi tavsiye etmiyoruz. Güncel genital estetik fiyatı 2019 yılı ve 2020 yılı için doktorunuzu arayarak veya asistanı ile bağlantıya geçerek öğrenebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatlarının illere göre değişimi

Nüfus yoğunluğu açısından vajina ameliyat fiyatları istanbul ve civarı en fazla karşınıza çıkacaktır, ama Malatya, Van, Hatay, Kayseri gibi rastgele farklı illerde aynı branştan değişik doktorlara sorduğunuzda birbirine uymayan maliyet bilgileri ile karşılaşabilirsiniz. Bu sizi şaşırtmasın zira sağlık hizmet bedelleri ülkemizde serbesttir ve arz talep dengelerine göre her hekim kendi belirlemektedir.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Yorumlar

Konular

Daha fazla göster

Bu blogdaki popüler yayınlar

Vajina Daraltma Ameliyatı Vajinoplasti

Kızlık zarı tamiri hakkında önemli bilgiler

Adet düzensizliği olan bayanlarda hamilelik belirtileri

Kalıcı kızlık zarı dikiminde güncel yaklaşımlar

Kızlık zarı

Kürtaj

Labioplasti ( Dudak küçültme ) ameliyatı

Flep yöntemi

Kızlık zarının muayenesi

Kızlık zarı dikimi

Önemli Yasal Uyarı

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya özel hekimlik bilgilendirme web site adresi https://www.drturgaykarakaya.com 'dur. Bu adresin dışındaki farklı web adresleri hekimin bilgisi ve sorumluluğu dışındadır. Hizmet verdiği adres Zuhuratbaba mahallesi, İncirli Caddesi No 9 Kat 2 Bakırköy İstanbul'dur. Bu resmi web sitesi adresi veya başka fiziki adreslerde şube veya hizmet noktası bulunmamaktadır. Hekimlik tabela ad ve adresinin kullanıldığı farklı web sitelerindeki bilgilere itibar etmeyiniz. İnternetteki birçok bilginin kopyalanıp yeniden yayınlanması çok kolay olduğu için sadece resmi alan adındaki içerikleri dikkate almanız önemle rica olunur.

2- Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

3- Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

4- Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.